Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rúgtatok már ki pasit az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rúgtatok már ki pasit az ágyból amiatt, mert természetes fanszőrzete volt?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, tényleg van-e ilyen, hogy az ember lánya kezd belemelegedni a szexbe, és akkor szembesül azzal, hogy a pasi olyan ott lent, ahogy a természet meg a gének megteremtették, és akkor leáll, és elküldi a férfit.


Ha tettetek ilyet, milyen indokkal tettétek? Kamuztatok valamit, vagy megmondtátok nyíltan?


Az is érdekel, ha valakit lelombozott, hogy a partner szőrös, de mégis bevállalta, és utóbb örült neki.



2020. dec. 9. 13:22
1 2 3 4 5
 41/49 onlyjustme ***** válasza:
38 már eleve 2mm körüli borosta volt mikor először összefutottunk, már az ismerkedésnél jelezte ezt a kívánalmat.
2022. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
51%
Szintén férfi szemszögből, engem még soha senki, sőt még szóvá se tették. De olyan már volt, hogy kifejezetten őrült neki, hogy szőrös vagyok
2023. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen,hogy ezért elküldtem volna, de meglepett amikor megláttam. Nem tettem szóvá, bár kissé lelombozott. Ugyanakkor nagyot tévedtem. Egyáltalán nem bizonyult zavarónak, sőt, végül egy plusz dörzsölést okozott "odalent",ami hatalmas meglepetés volt.
2023. máj. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Neked van egyaltalan fogalmad rola, kerdezo, hogy mi a szerelem? Es hogy az ember nem rusnya állat?
2023. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Férfiként, úgy, hogy mindig is természetesre volt hagyva a szőrzetem, szerintem én is válaszolhatok több, mint tucatnyi csaj után. Soha senki nem pattintott le emiatt, volt, aki mondta, hogy nem feltétlenül jön be neki így, de nem okozott problémát végül, szexeltünk is, és cumizott is. Ami érdekes, hogy a legtöbb csajnak tetszett, szóvá is tették, hogy kifejezetten férfias. Jelenlegi barátnőm pl meg is tiltotta, hogy eszembe jusson, hogy leborotváljam. Nagyon kevés olyan csajom volt, akik nem akartak cumizni, de ők sem a szőr miatt, még akkor jelezték, hogy ők nem oráloznak, mikor még nem is tudták, hogy milyen a farkam.
febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
A 45össel nagyon megegyezőek a tapasztalataim. Mindig természetes szőrös voltam, soha nem koptattak le, minden párom örömmel szopott, és többen mondták hogy ne merjem levágni.
febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

45-46

Arra tippelek, hogy nem vagytok kis méretűek. Az ugyanis sokat nyomhat a latban.

febr. 5. 19:33
 48/49 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Nem tartom kicsinek a farkam, de a nagy az nagyon barokkos túlzás jelző lenne rá.

45ös voltam.

febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

46-os vagyok.

Én már nem tudom a mai világban mi számít nagynak meg kicsinek,de 17-18 cm között vagyok

febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!