Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női ejakuláció - ebből lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női ejakuláció - ebből lehet spriccelős orgazmus? (többi leírásban)

Figyelt kérdés

szoval az a helyzet, hogy nagyon sokszor, amikor a g pontom stimulaljak, rengeteg nedv kifolyik belolem, amikor elelvezek, de nem csak olyan ‘nedves vagyok’ modon, hanem teljesen mas erzesre is. hatalmas tocsa marad alattam es nem pisi, hanem olyan, mint a squirt, csak nem spriccel.


nekem ez viszonylag uj dolog, a legutobbi partneremnel jott elo. nem tudom, akkor most ez is squirtnek szamit, csak enyhebb formaban? lehet esetleg valahogy ‘gyakorolni’ valami technikat bevetni, hogy spricceljen vagy elegedjek meg vele, hogy egyaltalan ennyi van?



2020. dec. 9. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Igen.
2020. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is volt ilyen, általában nem spriccelt, de bizonyos esetekben egyszerre zúdult ki belőlem. Mondjuk nem is tornamutatványokat végeztem közben a kamerának, szóval lehet, hogy abban a testhelyzetben a zúdulásnál spriccelt volna.

Nekem se volt minden partnerrel. Nem mindegy, hogy milyen irányban hajlik a férfi farka, illetve az se, hogy mennyire tudatosan ingereli monoton és kitartóan a G pontot. Ez a része tényleg tanulható a szexnek, mármint hogy hol a G pont és hogyan lehet megtalálni. Az a párom, aki ezt rendszeresen kihozta belőlem, gyakran tett alám kispárnát. Másik partneremnek lefelé hajlott a szerszáma, ő képtelen volt elérni a G pontomat, nem is élveztem vele igazán a szexet. Volt egy, akinek felfelé hajlott, vele még kispárna se kellett és már ömlött is belőlem. Volt még egy, neki mások szerint ideális volt, mert hatalmas, vastag és hosszú. Ő volt az első partnerem, szerintem tapasztalatlanok is voltunk, fogalma se volt róla, hogy van G pont, nekem se, az aktus fájt vele, de ha nem nyomta volna tövig és a megfelelő szögben a G pontomat ingerelte volna, lehet hogy élvezetesebb lett volna. Én ennél több squirtre nem vágyok, így is volt, hogy ágyat kellett mosni utánam, a törülköző is rendre átázott.

2020. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan érzésem volt h egyszerre volt nagyon jó es egyre fokozódó érzés miközben éreztem h pisilnem kéne de nem ugy mint ha tényleg kéne 😃 de en nem engedtem ezt az erzest elhatamasodni rajtam mert nem akartam h az ágy olyan legyen
2020. dec. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!