Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a fenekemben van valaki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fenekemben van valaki, akkor úgy nem tudok spriccelősen elélvezni. Ez normális?

Figyelt kérdés

Azt hiszem valami biologiai oka lehet, ugyanis elelvezeskor valami farizom is osszehuzodhat, mert en erzem, hogy akkor masmilyen ott.


Ti hogy vagytok ezzel?



2017. máj. 21. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán elképzelhető ilyesmi, mivel alapvetően az anál azért működik, mert a prosztatát stimulálja a fallos a végbélen át.


Nekem nincs ilyenem, sőt, nekem jobban jön, ha análisan izgatva vagyok.

2017. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de beizgultam :D
2017. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak kevés ember tud így elélvezni, tehát normális.
2017. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ujjazni szoktam magam és nekem is olyankor ne spriccel de tovább tart az orgazmusom
2017. máj. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nálam ilyenkor csak folyik lefelé; mitagadás, nem egy hétköznapi lávány :)
2018. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!