Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elélveztem anál közben, pedig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elélveztem anál közben, pedig a puncimat egyikünknk sem izgatta. Csajok! Nektek (akik éltek/élnek át ilyet), melyik pózban volt a legjobb, legintenzivebb?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Kamus pasi vagy, aki most meg akarja magyarázni, hogy az anál milyen jó a nőknek.
2020. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Kis kifli, nagy kifliben.
2020. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem volt ilyen de kutyában a legintenzívebb
2020. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Egy nő nem fogja ide kiírni, hogy segbenyomtak de finom volt, csajok....

Szóval béna próbálkozás kedves troll kérdező :D

2020. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Függetlenül attól hogy kamus pasi a kérdező kutyában, ill. azokban a pózokban lehet ahol a pénisz a lehető legjobban nekifeszül a gátfalnak. Ettől még NEM tud a nők többsége análban eljutni a csúcsra (s a többségük nem is szereti) csak a csikló egyidejű izgatása esetén.
2020. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Ja persze, na igazítsd meg a pöcsöd, aztán dugó!
2020. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Csávó a kérdező.
2020. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
23 éves nő vagyok. A kérdésemet komolyan gondoltam. Sajnos (vagy nem sajnos) én nagyon be tudok indulni és nem csak ekkor, hanem más helyzetben is el szoktam élvezni. Az anált előszö próbáltam ilyen formán. Csupán kíváncsi voltam, hogy más nőknél ez hogyan működik, mit tapasztal. De úgy látom teljesen értelmetlen ide kiírni bármit. Vegyétek tárgytalannak. Azért köszi!
2020. dec. 10. 11:16
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Exem is elélvezett popsiban nagyon gyorsan, jobban élvezte mint a puncit. Én is, mert amúgy a hüvelye elég tág volt.
2020. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

A párom minden alkalommal használja a popsimat.

nekem sehogy sem izgató de hagyom mert jó érzés hogy örömet okozok neki

46/n

2021. márc. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!