Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostik emberileg milyenek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik emberileg milyenek?

Figyelt kérdés
Több haverom is járt már prostiknál, mindegyikük másiknál, de mindegyikük azt mondja, hogy emberileg valahogy furák. Volt aki beszelgetett is az egyikkel, aki mar tizenéve prosti, mondta nagyon rossz élete volt, haverom meg megsajnálta. A másik olyannal akadt össze, aki rá akarta venni hogy bedrogozva legyen a szex. Mármint haverom probálja ki a drogot. Nemet mondott. Ezek a prostik drogokkal is foglalkoznak? Aztán a másik haveromnak elmondta egy prostituált, hogy facebookon jelölget be célirányosan latszolag gazdag férfiakat, vagy magyarokat vagy cigányokat de gazdag legyen. Kepeket küldözget nekik, meg facebookon rendszeresen reklámozza magát alig valami öltözetben. Akiknek van élmenyük prostikkal, azok elmondanák milyenek emberileg? Mármint akik beszelgettek is velük.
2020. dec. 10. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

A legtöbb prosti elég súlyosan lelkisérült. (Vagy roma)


Tudom.. ez rasszista duma de így van.

2020. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom. Aki haveromat drogra akartak rávenni, na ott konkrétan cigány volt a prosti. De az összes sajnáltatja magát hogy milyen nehéz életük, rossz párkapcsolataik voltak, elhagyták őket, egyedül kellett a gyereket nevelniük stb. Az összes sajnáltatja magát. Ez valami közös vonás?
2020. dec. 10. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbjüknek valószínűleg tényleg nehéz élete volt, igen. Akinek nem minél gyorsabban van szüksége minél több pénzre, illetve nem kell költenie senkire saját magán kívül, az nem sok eséllyel fog prostinak állni, ha van választása. Szerintem nem olyan meglepő.
2020. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Akik pl közösségi oldalakon vadásznak gazdag férfiakra, azoknak annyira nem megy az üzlet, hogy így reklámozzák magukat?
2020. dec. 10. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagy részének tényleg sz*r élete van. Ez tényleg közös vonás. Az, aki poénból megy prostinak, miközben van érettségije, nyelvtudása, stb, az vagy nagyságrendekkel több pénzért dolgozik, vagy két hónap után otthagyja, nem marad az iparban 15 évet.
2020. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amiket haverok meséltek az katasztrófa. Ezek a prostik mindenben benne vannak és hazudoznak hogy verik őket, ezzel csalnak ki pénzt emberekből szex nélkül is. Azt mondják a kuncsaftnak aki visszajár hogy szerelmesek beléjük, nem tudnak szabadulni, kényszerből teszik amit tesznek stb sajnáltatják magukat. A jobb szívűek meg bedölnek nekik. Egyik prosti sem akar nem prosti lenni. Színészek.
2020. dec. 10. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek valszeg olcsó prostik voltak. Akiknél én jártam, lakásos prostik, viszonylag drágák, viszont fullos kinézet, és egyáltalán nem panaszkodtak. Látszólag nem is volt mire.
2020. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokról meg azt sem tudod, hogy az valójában, nekem is van olyan simerősöm 2 is akiken nagyon meglepődtem, hogy azok, pedig amúgy teljesen átlagosak, enm is kisebbségiek, nem is " qrvásak " a hétköznapi öltözködésben stb, aztán mégis.
2020. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!