Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem fogjátok fel, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogjátok fel, hogy emberileg nem lesz rosszabb egy lány, csak mert a nagyobb méretet kedveli?

Figyelt kérdés
Srácok, komolyan, hagyjuk már abba az utalkozast. Tök szánalmas. Attól senki nem lesz r.banc, nem lesz elhasznalt, nem lesz semmi rossz, ha szamara az atlagon felüli méret az ideális. A vagina merete ugyanugy gének alapján adott. Bizony nemelyeknek szükséges egy meretes dorong, ami raadasul esztetikailag is szebb. De ettől ő semmivel nem rosszabb ember, ne vetitsd ki ra az onbizalomhianyod. Mert ettol csak szanalmasabb leszel. Es kis farkú ferfikent mondom ezt. Oszinten, kit erdekel? Barmikor le merem fogadni, hogy legalabb annyi lanyt vesz le a labarol az en szemelyisegem, mint mas sokkal nagyobb es szebb himtagja. De ha megsem, akkor mi van? Negymilliard nő van a vilagon. Biztos van köztük olyan, akinek a 14 centi is tökéletes. Chill.

2019. márc. 21. 13:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig nagyfarkú pasiként válaszolok neked. Sose mondtam egyetlen nőre se, hogy rossz, csak ezért, mert a nagy farkat szereti. Egészségére!!
2019. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Te megnertsd meg hogy nem a 14centi a lenyeg hanem az hogy milyen vastag. Mert ha 16centi de mellette akkora mint ket ujjam akkor bszhatja
2019. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod, de bizony a szerenyebb nemtársak kozt akad nehany aki masban latja a hibat es ez eleg irritalo:D
2019. márc. 21. 13:09
 4/21 A kérdező kommentje:
2: van, akinek egy ujj is sok. Van, akinek egy okol is keves. Egyikrol sem ő tehet, talalja meg mindenki a hozzá illot, egesz biztos lesz olyan:D
2019. márc. 21. 13:14
 5/21 anonim ***** válasza:

Igazad van. Bár én még nem találkoztam ilyennel, de logikusnak és hihetőnek hangzik.


Főleg úgy ha beleszámolod, teljesen életszerűen pl az ázsiai nőket ( kb 1 milliárd ) a férjezetteket, a 18 alatti és 45 felettieket, leszbikusokat, távolságot...


Nálam a lehetséges 4 milliárd a valóságban max néhány ezer akibek elég ez a méret. Azok akik nem találkoztak még azzal a kb 10 ezer férfival akinek 18-22 cm között van és végigdugta a várost...

2019. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Akik itt a nagy dörrentőt szeretik, fele még életében nem látott 18 centist. Nemhogy tövig táktákkolták volna neki.


Milyen chill? Curchill?

2019. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mert gyerekek még, bár az ilyen az is marad.
2019. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy senki nem tehet róla, mekkorát ád nékie a Jóisten. Nekem 15 cm, és nem tudok ellene harcolni.

Viszont én sem ítélem meg a nőket az alapján, hogy nagy-e a mellük vagy kicsi. Ha levetkőzik, és látom, hogy lapos a melle, akkor nevessem ki, ahogy kinevetnék az én 15 cm-et? Nem. Nem vagyok szívtelen. Nem az számít, mekkora a mell.

És mit ér a szex, ha úgyis szakítás lesz, mert amúgy meg bunkó a pali vagy nem szeret porszívózni, vagy akármi? Olyan dolgokat tudtok követelményként támasztani, ami egyszerűen hülyeség.

28F

2019. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Engem mar nevetett lany ki a 14 centiert. Es? Kit erdekel, a baratnoje meg imadta. Az a 18-22 centis reteg nagyjabol 100, ferfibol 1, aki siman lehet ronda vagy szegeny, a nok 90%-a életében nem lat ekkorat. De ha megis, es azt szereti: akkor mi van? Az o hibaja hogy neki az jobb? Nem, szimplán ugy van kialakitva a szervezet, tolunk fuggetlenul. Ne legyetek mar ekkora picsogos kisgyerekek:D
2019. márc. 21. 13:22
 10/21 anonim ***** válasza:
Ezt en sme ertettem soha, exeimnek volt akinek14 centis volt volt akinek 20 es minnd a kettot elveztem , sok pasi azt sem fogja fel hogy ha csak ugy az ujjamat probalnak bedugni az is fajna, es mar kurwaztak le az miatt mert bem akartam lefekudni vele biztos mert csak a nagyot szeretem hol ott csak simán paraszt volt az illető és még tudomásomsem volt a méretéről, mert nem is érdekel.
2019. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!