Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vesztem el a ferfiassagom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vesztem el a ferfiassagom ha negykezlab pucsitok hogy a baratnom jatszon a popsimmal?

Figyelt kérdés
2020. dec. 11. 08:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
De...
2020. dec. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
De.
2020. dec. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Te is tudod a választ, de azért tőlünk is várod a megerősítést, vagy talán inkább megértésre számítasz?

Nekem volt olyan kapcsolatom, ahol a fiú azt kérte, hogy vehesse fel az én fehérneműmet és én felcsatival dugjam meg. Na ez a kapcsolat nem tartott sokáig, csak azért említem, hogy lásd mindig van lejjebb is a férfiatlanság létráján.

2020. dec. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Az én személyes véleményem szerint sokkal férfiatlanabb az, aki társadalmi elvárások és idegeneknek való megfelelési kényszer miatt nem éli meg a vágyait.

Ha szeretnéd, hogy a párod análisan kényeztessen, hajrá. Úgyis ott a prosztata/férfi g-pont, az idegvegzodesek miatt még jó érzés is.

Nem veszted el a férfiasságod, nyugi.

18/L

2020. dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Dehogynem veszted el, meg milyen undorító látvány is, négykézláb állsz, közben ott lógnak a heréid. Egy hetero férfi feneke tabu!
2020. dec. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
Attól még szerintem férfi maradsz csak van Biszex hajlamod vagy pedig elég perverz vagy. Ettől nem fogsz megváltozni. Nekem is volt hölgy ismerős aki imádott az ágyban ...urvásan viselkedni beszélni nem lett az és nem is volt. Az agyban mindenki azt csinál amit akar és szereti.
2020. dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes ez. Nekem sokáig csak MILF barátnőim voltak, és majd minden 2. magától kérdezett rá, hogy akarok-e prosztata masszázst. Vagy bedugjon-e dolgokat.
2020. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
ÖöÖÖöööö szerintem amikor kiírtad elvesztetted :D
2020. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Dehogy veszted!
2020. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Gáz? Es ha hanyatt fekszem szettett labbal? Ugy kevesbe megalazo?
2020. dec. 11. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!