Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkaphatom a kankó vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkaphatom a kankó vagy szifilisz betegséget ha óvszer nélkül szeretkezek? Csaj vagyok

Figyelt kérdés

elkaphatom a kankó betegséget illetve a szifiliszt ,clamidiát és a hiv vírust ha óvszer nélkül leszek együtt valakivel?


Akkor is ha csak orális szex van pl nyalásnál is el lehet kapni a gonnorheát?


Vagy csak anál és sima szexnél van ez a veszély?

mivel csak a végbélben és a hüvelyben van oxigén hiányos környezet ami a kankónak kedvez ha csak simán orál szex van ott nem lehet elkapni a gonnorheát?



2020. dec. 11. 09:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

És igen, orális úton is meglepően sok betegséget el lehet kapni.

2020. dec. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen el kaphatod
2020. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Uhh nemár :/ 😔
2020. dec. 11. 09:55
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Bármit bármilyen pozban, vigyázni kell arra hogy mit teszel be a szádba IS...
2020. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ez nem így működik hogy ha dugsz bárkivel natúrban azonnal benyalsz valamit, mint ahogyan ezt sulykolják. De ha beteg emberrel dugsz, akkor nyilván jóeséllyel kapod meg.

Nyilván ha valakinek nincsen baja attól nem kapsz el semmit.


Ha sokszor mész át a piroson, akkor hamarabb ütnek el, ez ilyen egyszerű.

2020. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Sok partnerrel nyilván alkalmi partnerrekel szoktam szeretkezni , ezért aggódom meg rossz érzés így nem tudom teljesen elengedni magam.


Ha szexnél használunk óvszert az addig oké de akkor már gumi nélkül nem is nyalhatok sz..phatok stb?


Ez így nem jó azért száj zsákkal nem jó nem élvezetes nekem sem ,és a partneremnek sem.


Meg a másik dolog azt vettem észre hogy óvszer nélkül jobban merevednek a pasik.

2020. dec. 11. 10:55
 7/27 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

2016-ban egyébként volt már Gonnorheám sajna , azóta figyelmesebb vagyok de még mindig sok partnerrel voltam már óvszer nélkül , eddig nem volt probléma 2016-óta de tudom addig jár a korsó a kútra ameddig el nem törik.


Nekem már nem lenne pofám megint beállítani a nemi beteg gondozóba elég nagy szégyen volt az nekem 2016-ban.


A magándoki pedig nagyon sokba kerülne egy rendelés 12 ezer forint és akkor még hol van a teszt meg a penicilin injekció és az antibiotikumok ára ,fuuu nagyon nagy Gatya lenne ha elkapnák valamit megint de őszintén nem szégyellem hogy élvezem az életet szeretem élvezni az életet minél több partnerrel lenni.


Sokan ezt elítélik hogy fuu de undorító stb miért nem csak egy partnerrel csinálom a szerelmemmel stb de nem vagyunk egyformák különbözőek vagyunk sokan a nyitott kapcsolatot sem értik és nem tudják elfogadni ezeket az embereket.


De mint mondtam nem vagyunk egyformák valaki így érzi jól magát hogy egy partnere van ,van aki pedig több partnerrel boldog.

2020. dec. 11. 11:01
 9/27 A kérdező kommentje:
huszonéves fiatal nő vagyok.
2020. dec. 11. 11:02
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Melyik korosztályt kedveled? Kivel volt eddig a legjobb?
2020. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!