Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van az, hogy a ferfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy a ferfiak inkabb tartanak tobb szexpartnert es talalkoznak veluk ritkabban, minthogy legyen egy es azzal szexeljenek gyakrabban?

Figyelt kérdés

oke valtozatossag es vadaszoszton, meg egosumogatas stb. de ha van egy valaki, akivel tenyleg nagyon jo a szex, miert kell meg melle mast is keresni? nem egyszerubb eggyel tartani a kapcsolatot meg egy testet, vagyait jobban kiismerni es tenyleg tokelyre vinni a szexet, mint hogy 3at, 4et felszinesebben neha-neha..


attol meg, higy szexkapcsolat es semmi tobb, szolhat csak arrol az emberrol, akivel lefekszel, nem?



2020. dec. 11. 19:21
 1/4 anonim válasza:
71%

Szerintem nagyon erősen bennük van ez a 'magszórási' ösztön.

Amúgy nekem egy fiú ismerősön mondta, hogy ő pl. úgy van vele, hogy vagy egy bomba csaj, vagy több átlagos.


Teljesen máshogy működnek, mint mi. Nekünk érzelemből megy a szex, nekik ösztönből.


25/L

2020. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 mert te talán beleszeretsz a szexpartnereidbe?

klisé klisé hátán

2020. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
71%

Nem, én olyannal fekszem le, akit megszeretek előtte. :)


Persze mindkét oldalról vannak kivételek, nem kell ezt annyira magadra venni.

2020. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki boldoggá tesz és kielégít az egyben vakká is a többi nő irányában. Oké, oké vakká nem, csak érdektelenné.
2020. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!