Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért passzívak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért passzívak?

Figyelt kérdés

Na most, mielőtt még el lennék küldve a válaszolók közt incelnek, volt, és van is dolgom nővel nem keveset, viszont arról kérném ki a véleményeket, hogy pl. párválasztásnál is az egész procedúra úgy néz ki, hogy a lányok várják, hogy történjen valami, és persze jelzéseket adva (már aki) reménykednek, hogy a srác odalépjen, aki tetszik nekik. Én rengeteg olyan véleményt olvasok, és látok (pl.: [link]

Tehát ezek szerint akkor végülis nem érdekük, hogy odamenjen valaki, mert nem érdeklik őket. Természetesen mindig vannak kivételek, bár ebben az esetben, hogyha arról van szó, hogy lány megy oda, akkor nincsenek nagyon.

Férfiakat is kérdezem, hogy mit gondoltok, ez a passzivitás miért lenne nekünk vonzó? Személy szerint taszítónak találom.



2020. dec. 11. 20:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mennyire kéne feszegetni a témát, de előző kapcsolataiban hogy ment a szex? Csak megvárta, amíg a párja végez?
2020. dec. 12. 21:27
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha az a kérdés miért nem kezdeményez nyiltan a nők nagy része, az azért mert vhogy ez marad meg a nők agyában, hiszen már kislány kortól azt halljuk, hogy majd ha a fiú kezdeményez, meg ott vannak az idióta tündérmesék. Illetve minden kornak megvolt a maga félreérthetetlen jelzése, manapság nem nagyon. Viszont ha már megvan az ismerkedés, akkor franc érti miért all hozzá bárki is passzívan, de sajnos tényleg sok esetben így van. Ha meg szexuális témában nézzük a passzívítást, nem tudom megadni a választ, mert idegbajt is kapnék, ha csak lennék szex közben 😅
2022. febr. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!