Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a biszex férfiak, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a biszex férfiak, akiknek csak a férfi nemi szerv orális kényeztetése izgató, hogyan elégítik ki a vágyukat?

Figyelt kérdés

Tehát minden egyéb intimitás kiábrándító számára a férfival.

Ilyen férfiak válaszát várom.



2020. dec. 12. 07:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%

jelen.

ugy hogy leszopok egy ferfit.

bar erre nem nehez rajonni

2020. dec. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

Álltalában egy egyoldalú, csak adok orállal.

Néha csak szintén egyoldalú kézimunkával.

2020. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Kiélni, nem kilépni *
2020. dec. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Remélem lesznek olyan válaszolók, akik tudják értelmezni a kérdést.

Kis segítség:

Hol és hogyan talál erre partnert?

2020. dec. 12. 08:01
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

A 2 es vagyok.

Volt több random, spontán dolog öltözőben, tusolóban.

De volt akivel pl. itt megbeszéltem egy talit

2020. dec. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

A kérdésed jól lett értelmezve, te tetted fel rosszul. Mivel nem ezt kérdezted hogy hol és hogyan talál partnert erre. Szerintem előbb nézz magadba mielőtt másoknak beszólsz


Társkeresőn lehet erre partnert találni.

2020. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Spontán öltözőben, tusolóban?

Na ez az amire kíváncsi lennék, hogy megy a gyakorlatban.

Mert gondolom, nem csak úgy odamész és ...

Honnan tudod, hogy érdekli a dolog és nem küld el a ...?

2020. dec. 12. 11:22
 8/29 A kérdező kommentje:

7#

Igazad van, hogy a kérdés feltétele nem volt megfelelő, de nyilván való, hogy az első 3 válasznak semmi értelme nincs.

2020. dec. 12. 11:24
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

én inkább olyat ismerek nem egyet, aki ő maga semmit se tenne fiúnak, viszont azt nagyon bírja, ha őt lesz--ják. és nem is tagadja, megmondta őszintén, h a csajokkal a jó a szex, ez rendben, viszint egy csávót keményebben meg lehet szo---ni, és emiatt ezt is imádja, és nem lát benne semmi bu--ulást.

azért vban benne igazság. ha lenne bu- hajlama, vszínű ő is tenne vmit a srácnak, de ez elképzelhetetlen. legalábbis akiket eddig ismertem iylen típust. attól meg h lesz--ja őt egy másik srác, végül is nem lesz se homo se bisex, csak simán élvezi h keményebben adhat neki, mint a bnőjének.

egyszer még azt is mondta nekem h " hát k jól csinálja a kiskö--, majd hülye leszek kihagyni" ... és ennyi részéről.

hát érdekes kérdés na, de lényeg h létezik a dolog.

2020. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Mivel tudatában van annak hogy pasit szopat így biszex. Az hogy nincs egyéb dolog, csak öt szopják, ettől még nem lesz hetero, mert arra izgul hogy pasi szopja. Akkor a full aktív melegek akik nem szopnak, de nem lehet őket dugni akkor ők is heterók valójában? Hagyjuk már ezt a hetero vagyok mert csak szopnak a pasik c. mesét.
2020. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!