Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi lenne a reakciótok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi lenne a reakciótok, ha a pasitok elmondaná a fétisét/vágyát?

Figyelt kérdés
Mit regálnátok arra, ha a pasitok elmondaná, hogy puki fétise van? És az lenne a vágya hogy facesitting közben rápukiztok, és mozogtok a feneketekkel? Mi lenne a reakciótok? Megtennétek neki?

2020. dec. 12. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is elmondanám az én fétisemet neki.
2020. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Én elvárom, hogy idővel mindketten kitálaljuk a fétiseinket, vágyainkat. Különben nem lesz jó a kapcsolat, elfojtott vágyak nem szülnek jót!

Az más kérdés, hogy melyikre, miként reagálnék. Mármint, bunkó soha nem vagyok. Ha nekem nem jön be a másik fétise, akkor vagy így is kellek neki, vagy nem egymást kerestük.

Az általad említett fétis számomra nem vonzó. Az arcra ülés az ok, de a puki az nem. Érdekes, a pisi az belefér, néha még izgat is a dolog, ám a kaki, puki már nem.

Ha a fétis mindkettőnket izgat, akkor ok, de ha csak az egyik felet, abban az esetben el kell dönteni, kinek mi a fontosabb. Arról se feletkezzünk meg, sokaknál néhány dolog kicsaphatja a biztosítékot! Amikor olyat tud meg a partneréről, ami neki megbotránkoztató. Ekkor ott van a kijárati ajtó, viszlát.

2020. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Csakegysajt95 ***** válasza:
82%
Engem egyszer megtalált ismerkedni egy pukifétises illető. Nem vagyok hajlandó ilyenekre, sajnálom. Engem nem zavar, ha a másik fingik, vagy büfög, vagy esetleg a pisiszexért van oda, de én ezeket nem fogom neki viszonozni.
2020. dec. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Ez számomra is nagyon izgató, de a párom nem vállalja be, hogy az arcomba pukizzon. :(

Hivatásos lánynál egyszer átéltem, nagyon jó volt. Kaptam a számba, közvetlenül az orromba, arcomba, nadrágon keresztül és pucér popsilukból is közvetlen közelről.

Szívesen átélném újra!

2020. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4es hány éves vagy ha kérdezhetem?
2020. dec. 22. 15:13
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

4-es vagyok. Közelebb a 30-hoz, mint a 20-hoz.

Miért?

2020. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam, hogy ez melyik korosztálynál van. A 20 30 között, vagy 30 után
2020. dec. 22. 15:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kortól függ. huszonéves koromban is vágytam erre, és most is. 39 vagyok (tehát közelebb a 30-hoz! :D )
2020. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kijátszottad a rendszert :D
2020. dec. 22. 15:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy teljesen rosszul vagyok a koromtól. Kb 25 nek érzem magam még... 😁
2020. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!