Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 28 éves szűz férfi még el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves szűz férfi még el tudja veszíteni prosti nélkül?

Figyelt kérdés
Nők mit mondtok? Csak őszintén. Létezhet nő akit nem zavar?

2020. dec. 12. 11:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ezzel kezdened, sőt, később sem kell elmondanod feltétlenül!
2020. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Ne áruld el neki,mondd azt,hogy rég voltál nővel.
2020. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De úgyis rájön szerintem.
2020. dec. 12. 11:46
 4/22 A kérdező kommentje:
Ha valakivel sikerülne és össze jönne rá fog jönni vagy nem?
2020. dec. 12. 11:47
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
hogy jönne rá? max. kicsit béna leszel, de ahogy előttem írta, azt mondod, rég voltál nővel 🤷
2020. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a homlokodra írva, szerintem a másik fél se azt fogja kérdezni, hogy hány nőt dugtál már meg.
2020. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Az rajtad múlik.Azért előtte tanulmányozz valami ismeretterjesztő filmet,hogy megtaláld a bejáratot.
2020. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Mi a gond? Hogy közeleg a bűvös 30 -as, és addig gáz lenne nem elveszíteni? Van egy jó hírem, ha belépsz a 30 -as éveidbe szűzen, elvileg varázsló leszel. Nekem már csak fél év kell hozzá, kíváncsian várom.

Amúgy meg értelmes nőt szerintem nem kellene zavarjon. Valakik beképzelték meg elkezdték terjeszteni, hogy akik sokáig szüzek maradnak, azok sorozatgyilkosok meg pszichopaták, kiszámíthatatlanok, életveszélyesek...Bizony, ezt is itt olvastam a fórumon. Hogy észre-e venné...Nos, valószínűleg vannak olyan buktatók, amibe csak a szűzek esnek bele, és van az a szint, ami még betudható annak, hogy rég voltál nővel, vagy kevéssel, és még nem tudod hogy kell igazán jól csinálni. De én az őszinteség híve vagyok/lennék, még ha ez jelen esetben nem is a legjobb. (29/szűz F)

2020. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
szerintem igen, de maximum egy hozza hasonlo szuz lannyal.
2020. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem megy ki az életbe, hanem csak gondolkodik rajta, akkor nem fog menni.


Amúgy simán lehetne azt, hogy elsőre azt mondod, hogy csak pettingeljetek és orál ilyesmi és amikor ott már jóban vagytok, és kívánjátok egymást akkor akár el is mondhatod mi van, mert akkor már ha minden jó nem fog ettől elszaladni, talán még izgalmas is lesz neki, mert ilyet még nem csinált.


Csak nem ezzel kezd. Ne akkor mondd el amikor még idegenek vagytok.

2020. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!