Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 28 éves szűz férfi még el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves szűz férfi még el tudja veszíteni prosti nélkül?

Figyelt kérdés
Nők mit mondtok? Csak őszintén. Létezhet nő akit nem zavar?

2020. dec. 12. 11:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
31%
Takarodj prostihoz
2021. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
88%

Én általában levágom egy fiúról, hogy még nem sok köze volt nőkhöz, de ez sok más jelből jön le, nincs senkinek a homlokára írva, hogy szűz. Társakeresők tele vannak 30 körüli fiúkkal (többségében kockák - mérnökök, infósok :D), akikről lerí, hogy nincs sok tapasztalata arról, hogyan kell közeledni egy nőhöz, semmi flört, semmi hódítás, semmi romantika. És ezen szerintem egy hivatásos sem segít.

Próbálkozni kell, ismerkedni, gyakorolni a nőkhöz közeledést, randizást, és nem mellre szívni az esetleges kudarcokat, visszautasításokat, hanem tapasztalatként felfogni. Ha tétlenül ülsz otthon és csak sajnáltatod magad, akkor vajmi kevés eséllyel tudsz változtatni a helyzeten.

Engem maga a szüzesség nem zavar, nem valami tökély szupermant keresek, ha egy húron pendülünk és eljutunk a szexig már teljesen mindegy volt-e előtte nővel vagy sem. Kérdés, hogy eljutunk-e odáig :D 29N

2021. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!