Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetek ennyire szűk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek ennyire szűk?

Figyelt kérdés

Barátom és én nemrég feküdtünk le először, mindkettőnknek ez volt az első alkalom. Nem voltak olyan képzelgéseim, hogy az első lesz a legjobb és minden tökéletes lesz, viszont azt sem vártam, hogy ennyire fájni fog. Annyira, hogy abba is kellett hagyni. Azóta többször próbálkoztunk, síkosítóval és anélkül is, de nem fáj kevésbé. Pedig azt hinné az ember, hogy legalább a 6-7. alkalom már jobb lesz..


Igazából rémesen idegesít a dolog, mert érzem, hogy egyre kevesebb kedvem van próbálkozni és egyre jobban rágörcsölök, hogy fájni fog. Egyrészt a hüvelybemenetnél feszít, ami a kisebb gond. Viszont belül olyan, mintha kést húzogatnának a falán, amikor mozog. Plusz olyan érzés, mintha felül beleütközne valamibe (ami szintén fáj), pedig messze nem tolja tövig. Gondolkoztam azon, hogy az lehet-e a méhszáj, de bazi kiábrándító lenne, ha ilyen rövid lennék, meg ilyen szűk. Barátomnak átlagos méretei vannak, mindig van bőven előjáték, odafigyel rám és nem erőlteti a dolgot.


Lehetséges az, hogy ennyi alkalom után se tágul az ember?



2020. dec. 13. 11:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy a szűzhártyád ennyire rugalmas... beengedi egy pontig a péniszt, aztán stop: eddig és ne tovább.(?) Lehet, hogy elmennék egy nőgyógyászhoz, hogy vessen rá egy pillantást (vagy metssze be, mit bánnám már én ennyi kínlódás után). Tampont használtál már, azzal minden rendben ment?
2020. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Nekünk is egy két éves kapcsolatunk van és még nem megy rendes(mindketten szűzek voltunk). De belátjuk, hogy ezt csak Úgy lehet csinálni ha rendesen felvan izgatva a csaj, megvan egy jó hosszú előjáték, nem stresszel meg semmi és így talán jobb lehet
2020. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az már alapból gond, hogy egyre jobban rágörcsölsz, mert az pont nem segít. Próbáljátok meg minél tovább húzni az előjátékot.
2020. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagy még kész a szexre.

Túl feszült és ideges vagy , elkellene lazulnod, de ez így parancs szóra nem fog menni.

Ha más nincs akkor csak pettingeljetek, 69-et gyakoroljátok és amikor majd meg őrülsz már annyira akarod, na akkor kell dugni.

2020. dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Tampont használok, semmi gond nem volt vele, sose fájt vagy ilyesmi. Előjáték mindig van, szerintem nekem megfelelő hosszúságú, nedves vagyok stb.


Nőgyógyász tervben van, csak jelenleg nincs olyan helyzet, hogy elmenjek.

2020. dec. 13. 12:00
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el , olvasd el a 4. válaszom és próbáld megérteni.

Nem orvos kell neked.

2020. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy húsz évesen, egy év járás után készen kéne állnom :D

Azért is ilyen kiábrándító a dolog, mert már nagyon akartam a dolgot, de most már egyre kevesebb kedvem van.

Tudom, hogy el kéne lazulnom, csak hiába tudom, ha a testem meg befeszül.

Illetve, az is eszembe jutott, hogy lehet-e ez a kivetülése annak, hogy nem vagyok magammal testileg megelégedve stb.

2020. dec. 13. 12:12
 8/20 A kérdező kommentje:

Őszintén én is nagyon remélem, hogy nem orvosi jellegű a dolog, utánaolvastam a neten, hogy mi okozhat ilyen tüneteket és inkább ne tettem volna :D


Amúgy mindenkinek ment a zöld kéz :D

2020. dec. 13. 12:13
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Mikor olvastam rögtön ez a videó jutott eszembe. [link]

Hormonmentes csatornán van fent A hüvelyi fájdalomról és a fájdalmas szexről beszélget egy orvossal (én még nem néztem végig, de lehet tudnál okosodni belőle)

2020. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hat pedig ha sikositot hasznaltok nem vagy eléggé nedves. Az elojateknak az is a lényege hogy ellazulj,ez nalatok nem tortenik meg.

Szerintem ha elmesz elotte lesz egy orgazmusod utans betesz 1 majd ket ujjat az jo kezdés.

Amugy nem nem lehetsz ennyire szűk, legalabbis nagyon valoszinutlen. Nem lazitod el a huvelyi izmaidat mert görcsölsz, emiatt is fáj na meg nem vagy elég nedves

2020. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!