Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságotokban, párkapcsolato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságotokban, párkapcsolatotokban, meddig tartott az időszak, amikor szinte kielégíthetetlenül tüzes volt a nejetek, párotok?

Figyelt kérdés

Arra az időszakra gondolok, amikor a kapcsolat hajnalán nagyon fel van pörögve, izgulva a nő. Amikor kezdeményező, csábító, képes éjjel - nappal szexelni, újra és újra, és majdhogynem kielégíthetetlen mennyiségben kívánja az intimitást. (egyes nők akár gangbang-re is vevők ekkor)

Milyen hasonló élményeitek vannak? Milyen volt a legszenvedélyesebb párotok? Volt különleges élményetek ezekből az időszakokból?


Lecsengés után, milyen lett a viszonyotok, ellaposodott vagy elfogadható szintre állt be a szürke hétköznapokra?



2020. dec. 13. 13:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A mi kapcsolatunk most is ilyen. 10 év után
2020. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
3 ev utan is ilyen L
2020. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1-es! Ezek szerint van éjjeli edény az ágyatok alatt, a kezed pedig gyakran belelóg. ;-)
2020. dec. 13. 13:39
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

1-es vagyok:


Nem éppen. Én vagyok a nő, és olyan vagyok mint amit leírtál

2020. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
2-es! Köszi a hozzászólást, de 3 év még szinte az elején van egy párkapcsolatnak. (Akkor még gyereket akar a nő, mások az értékrendek, a prioritások az életében. Egy - két gyerek után, amikor már megfásultak kissé, amikor már egyre több a probléma az életükben...)
2020. dec. 13. 13:43
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
2-es vagyok: egyikünk se akar gyereket
2020. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
1-es! Szívesen meghallgatnám a férjedet is! Valóban úgy gondolod, hogy ő is így látja mindezt? Van, vannak gyerekeitek, mekkorák? Mennyit szeretkeztetek ismerkedés után, mennyit manapság? Tényleg képes vagy manapság is úgy rágerjedni párodra, hogy az szinte fáj?
2020. dec. 13. 13:49
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Szintén 1-es vagyok:

Biztos vagyok benne, hogy ezt mondaná ő is, hiszen jó a kapcsolatunk, a szex isteni, éppen ezért naponta akár 3-4 alkalommal is szeretkezünk. Van gyerekünk, de ez sem okozott semmi változást, csak időbeosztás kérdése.

2020. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

2-es! Tisztelem azokat, akik ezt ki merik mondani, ám mi értelme így élni? 🤔 Nem érzitek önzőségnek, hogy énközpontú az életetek?

Tehát, elmondható, soha nem fogjátok átélni a teljes emberi életút élményeit, tapasztalásait, beleértve a szexuális életút teljességét. Nem most, majd 10 - 20 ... 50 év múlva fogtok mindevvel szembesülni. (sok ilyen emberrel találkoztam már, rokonságban, barátok, kollégák körében)

2020. dec. 13. 13:56
 10/21 A kérdező kommentje:
1-es! Klassz! Kívánom, örökké ilyen maradjon a viszonyotok!
2020. dec. 13. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!