Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 27 éves incel vagyok, azaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erno3 kérdése:

27 éves incel vagyok, azaz még sosem voltam lánnyal. Szerintetek ha egyszer sikerül barátnőt szereznem, mit fog szólni ahhoz, hogy ilyen idősen szűz vagyok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 14:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%

Jajj mit kell szivatni meg kiröhögni... ne hallgass rájuk.


Én nőként 25 évesen vesztettem el, a barátom 24 volt, ő is szűz. Szerintem a lényeg, hogy ne ezzel nyiss, hogy szűz vagy, hanem ismerjétek meg egymást. Ha kölcsönös a vonzalom, nem ez fogja érdekelni.


Persze ne olyan nőt keress, akin már mindenki átment, csak az úthenger nem. Ha mondjuk kevés partnere volt neki is, mondhatod azt, hogy te is csak 1-2 nővel voltál még régebben. Ha elmélyül a kapcsolat, esetleg bevallhatod az igazat.

2020. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Merre laksz kérdező? :)
2020. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
am ha 18 éves korod óta minden hónapban 1-2 szer elmentél volna valami szórakozó helyre akkor biztos hogy lett volna pár kalandod. Föleg ha nem válogatsz. Még akár párkapcsolat is, ezt csak is magadnak köszönheted. Nem akarsz te csajt, vagy igen csak tenni nem akarsz semmit az a gond. Pedig ingyen semmi nincs.
2020. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőkön bőven találni 30 fele járó srácokat, akikről lerí, hogy nincs sok tapasztalatuk nőket illetően (saját tapasztalat). Engem mondjuk személy szerint nem zavar, nem ez alapján választok párt alapvetően. Ha tetszünk egymásnak, és jól érzem magam vele, akkor tök mindegy volt-e már nővel vagy sem. Nem mindenki olyan forró vérű, hogy az első nőt le akarja dönteni és/vagy szimplán nem volt eddig szerencséje a szerelemben. 29N
2020. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!