Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lépjek ez esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek ez esetben?

Figyelt kérdés

A pasim elmesélte, hogy volt egy egyéjszakás kalandja egy nála idősebb tehetősebb nővel , másfél éve, akivel 6 szor élvezett el , ami szép és jó , de velem max 2 szer tud elélvezni

Mondtam is neki ezt , de csak hebeg habog. Azt mondta hogy az a nő értette magát a dolgokhoz , ügyes volt

Én meggyűlöltem emiatt lassan



2020. dec. 13. 19:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Engem csak 3 hónapja ismer
2020. dec. 13. 19:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasival ne foglalkozz. Menjen vissza nőhöz és èlvezze.
2020. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem dicsekedett, hanem elmeséltunk egymásnak dolgokat
2020. dec. 13. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se mondanàm ha így lenne. Az exeim és azok szexuális viselkedése tabu tema.úriember ilyenről nem beszèl.
2020. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Legközelebb nem leszel kíváncsi. De legalább tudod hogy szar vagy. És ilyenkor persze a másikat kell meggyűlölni, aha...
2020. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

"Én meggyűlöltem emiatt lassan"

Meggyűlölted, mert te nem vagy képes olyan jót okozni neki, mint az előző nő? Mit kell ezen dönteni? Mi történt, ami miatt dönteni kell? Ha bármelyik férfinak nem te tudod a legjobbat nyújtani, akkor már azon gondolkodsz, hogy lelépj?

Iszonyatosan önérzetes és nárcisztikus vagy. XD

2020. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!