Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm mindenképp pisi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mindenképp pisi szexelni akár? De számomra undorító de csak erősödik? Mit tegyek hogy megússzam?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 00:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Sok férfi szívesen lenne a helyedben...

De ha nem akarod, megmondod, hogy hagyjon vele békén és kész.

2020. dec. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Világosítsd fel, hogy a szex olyan elfoglaltság, amit mindkét félnek élveznie kell.

Ha olyat csinál, ami számodra nem jó, akkor csak egy önző lotyó...

2020. dec. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Én mindig akkor megyek oda az asszonyhoz amikor épp wcn ül és cigizik, általában megkérem hogy egy párat szopjon a farkamon, rendszerint mondja hogy na takarodjál, de végén mindig belemegy..
2020. dec. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig két élű, és valamilyen szinten igaza van a 2.-nak...


Ha én akarok egy dolgot (pl pisi szex) és a partnerem nem, nem eröltethetem rá, hogy már pedig így lesz.


Ezt neki is lefordíthatod, akár erotikán kívül is...

Pl:


Tudod, hogy kizárt, hogy kutyátok legyen, de te akarsz (vagy gyerek, macska, kirándulád Bükkbe bármi amit te akarsz, ő meg nem)... Fordísd le neki, hogy


"Édesem nem! Nem szeretném, mert nem találom jónak. De kicsim ne sértődj meg, mert nem eröltetheted rám. Én kutyát szeretnék, te abba nem méaz bele. Én ebbe, mert nem találom izgatónak"

2020. dec. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom most is előle menekültél éjjel, és goyrs megkérdezted :D
2020. dec. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Valaki írja már le milyen a pisiszex. Lepisilitek egymást vagy mi?
2020. dec. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Vagy vágj hozzá jópofát és egyszer próbáld ki vele.
2020. dec. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Szakitsd vele
2020. dec. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Fogadd el. A szexben csak az oké, amit mindkét fél akar, és élvez.
2020. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem derült ki hogy azt szeretné a hölgy hogy te pisild le vagy ő szeretne téged. Imádnám ha a párom azt szeretné hogy le pisiljam. Esetleg ha neked is van olyan dolog amit szívesen ki próbálnál dobd fel neki. Én akkor is bele mennék ha engem nem vonz annyira a dolog mert tudom hogy neki ez milyen kielégülést okoz és bármit meg tennék a páromért hogy kielégüljön. Persze ő is tegyen meg nekem olyat amit én szeretnék . Keresnék benne valami olyat ami engem is izgat.. én kipróbálnám a helyedben és ha tényleg nem jön be még mindig mondhatod hogy életem ezt hagyjuk nem izgat fel.

Sok sikert

2021. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!