Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett elfogadott az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett elfogadott az érzelmek nélküli szex?

Figyelt kérdés
Lassan azokat nézik le, akik csak kötődéssel, érzelmekkel képesek szexelni. Mintha gáz lenne ez.
2020. dec. 14. 13:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Mert jó?
2020. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
A saját nevedbe beszélj. Mindig lesz akinek ez s akinek az jön be jobban.
2020. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Mert egyszerű, kényelmes. 🤷‍♀️


Ettől függetlenül szerencsére még vannak olyanok (mint pl én) akik érzelmek nélkül, képtelenek fenntartani egy ilyen kapcsolatot. 🤷‍♀️

2020. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én sem tudtam sosem kötődés, és érzelmek nélkül szexelni senkivel sem. Vannak akik képesek külön választani a kettőt, nekik az a jó. Viszont ha közlöm hogy nekem az egy éjszakás dolgok, meg idegenekkel stb nagyon nem az én vilagom, akkor kb mintha ufo lennék. 😁
2020. dec. 14. 13:10
 5/21 anonim ***** válasza:
30%
Azt is add meg, hogy a történelemböl melyik korszak érekel ebböl a szempontbol?
2020. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5-ös, ezt a kérdést nem értem. ??
2020. dec. 14. 13:16
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Tizenévesen még én is romantika-párti voltam, de annyiszor átvágtak már, hogy csak a testet látom egy nőben. :) Nem tudok már szerelmes lenni, de a kanosság szinte konstans.
2020. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
Fújj de maradi izé vagy minek az érzelem hozzá?
2020. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

egyrészt az európai kultúrában nagyon-nagyon hosszú időn keresztül erőltetve volt, hogy csakis a mély lelki szerelem kifejeződéseként (és lehetőleg házasság keretein belül) ébredő szexuális vágy a helyénvaló, az összes többi gyanús és bűnös, rengeteg gátlással terhelve az emberek szexualitáshoz fűződő viszonyát. ezt a mai emberek többsége nem sírja vissza.

másrészt az emberi szexualitás nagyon sokrétű. sok ember van, aki időnként a nagyon érzelmes szex, időnként pedig a kevésbé érzelmes szex élményét és érzését igényli, és ilyen szemmel nézve szegényesebb a szexuális élete annak, aki szélsőséges beállítottságú, tehát csakis mély érzelemből vagy csakis érzelemmentesen képes szexelni.

2020. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Maradi? Szerintem ez értékrend, az pedig mindenkinél más.
2020. dec. 14. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!