Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan partnered,aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan partnered,aki azt mondta hogy valamelyik szex borzalmas volt? Mit szólnál?

Figyelt kérdés

Tehát azt mondaná neked,hogy valamelyik szex borzalmas volt veled.

Nem mindegyik szex volt borzalmas csak mondjuk egyet kiemelne,hogy az nem volt jó szex.

Ilyen esetben mit reagálnál?

Vajon bunkóság ezt megmondani a másik félnek?


2020. dec. 14. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen módon, szituációban, és hogyan mondja.

Nem feltétlenül akkora dolog.

2020. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. El sem tudom képzelni, hogy borzalmas szex után lehet még jó szex. 🤷‍♀️
2020. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem mondott még ilyet senki és szerintem ezt így konkrétan megmondani elég bunkóság. volt már, hogy azt éreztem, borzalmas volt, mert a pasi kb 5 percig bírta és amúgyse volt nagy szám, de ezt így nem mondtam az arcába.


mondjuk kérdés, hoy kivel, milyen körülmények között történik. ha egyéjszakás és nem érdekel, hogy megbántod-e a másikat, mondd meg, de én akkor se lennék ilyen nyers. ha kapcsolatban, akkor meg lehet beszélni, hogy esetleg ez meg ez nem volt olyan jó és legközelebb hogyan kéne máshogy csinálni. ha nekem ezt így a szemembe mondanák, h borzalmas volt, utána tuti nem sok kedvem lenne lefeküdni az illetővel.

2020. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem ezt egy csaj mondta,még nyáron. Rohadt meleg volt,nagyon izzadtam/izzadtunk és nem tudtam elélvezni.

Közben a csajt kényeztettem,3x is elélvezett,de én egyszer sem tudtam ez idő alatt.

Utána mondta nekem hogy borzalmas volt.

2020. dec. 14. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Még soha nem mondták, de ha mondanák nagyon fájna. Tudom hogy nem vagyok egy szexistennő, de egy ilyen mondat akkor is nyomot hagy.
2020. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen volt... nem mondta ki, de ezt a nélkül is lehet érezni hogy nem volt neki jó. A tanulás, tapasztalatszerzés hosszú folyamat - ha tanulsz belőle akkor jó, ha nem akkor meg legalább van aki egy kicsit odab.sz a beképzelt hiúságnak :)
2020. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De miert volt borzalmas, ha 3x elment?
2020. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!