Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éreztétek már szex során azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már szex során azt, hogy azzal az illetővel nem kellene/kellett volna belemenni a szexbe meg semmi ilyesmibe?

Figyelt kérdés
Szex előtt meg az ismerkedés alatt nagyon jól elvoltatok, volt beszédtémátok de amikor szexre került a sor, akkor megbántátok?
2020. dec. 14. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Nagyon csajos, magára sokat adó és vonzó lánnyal jöttem össze egy éjszakára, és botrányosan passziv fadarabként csak hagyta, hogy kényeztessem.
2020. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 StevenUp ***** válasza:
100%
Volt ilyen... Tök jó beszélgetőpartner aztán mivel ő volt a, lány felvette a vizicsillag pózt és részéről ennyi volt a szex
2020. dec. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csaj mindent hagyott, de nagyon sok élvezet vagy öröm nem volt az arcán.
2020. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A fenti eset nekem is megvolt, de akkor én elkezdtem "használni" jó értelemben a csajt. Élvezte ő is és én is. Én inkább olyanra gondolok "hogy nem kellett volna", hogy később bántam meg a dolgot. Kollégák voltunk, a szex nem volt rossz, de nem akartam elköteleződni. Állítása szerint ő sem, de azért hajlott rá. S amikor elkezdtem leépíteni na az volt a kellemetlen.

Onnatól tartom magam ehhez: se melóhelyről, se a faluból/kisvárosból ahol élek nem kell csaj.

2021. okt. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vicces a fentieket olvasni, mert nekem meg nőként van olyan élményem, hogy a pasi tök humoros, intelligens, értelmes volt, gondoltam miért ne, ráhajtottam, aztán nagyjából nekem kellett megmondanom, mit csináljon..baromi lehangoló volt. :D
2021. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
5-öske, házinyúlra nem lövünk !
2021. okt. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7: Totál igazad van, de ezt akkor nem láttam át, mert nagyobb volt az igényem arra, hogy végre a szájába tartsa miközben élvezek. Mindenki másképp tanul meg dolgokat. Én akkor ezt így. :D
2021. okt. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kisördög1 ***** válasza:
37%
Volt pár..
2022. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
igen az asszonnyal ...mindig ez van a fejembe:D
2023. okt. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!