Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan pillanatotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan pillanatotok amit cikinek éreztetek az együttlétek során? Mi volt az?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!

2019. febr. 9. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,van egy bizonyos póz ami nemtudom miért de ugyerzem hogy pukiznom kell állandóan.Na nem csak úgy éreztem.Pukiztam egy nagyot,ekkor ugrott be hogy heeeekaas én lencse levest ettem füstölt hússal ami elég szeles étel,na meg szagos is.Szoooval oda reccsentettem a ferjem orra alá egy elég budoset szex közben.Több mint 10 éve vagyunk együtt sok mindent láttam látott ő is de ez ciki volt.
2019. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 1-es!

Ez 10 évi házasság után nem lehet ciki.

Az én barátnőmnek gyakran kell szex közben fingania.

Ő ugyan minden megtesz érte, hogy ne okozzon kellemetlen percet, de engem nem zavarna ha véletlenül az orrom alá reccsentene! (Nyalás közben, mert egyébként annyira érheti őt is mint engem!)

Ha 2 felnőtt érett partner van, nem igazán lehetnek ciki pillanatok.

F/60

2019. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tolt a pasim, elkezdtem fingani, de olyan fejet vágott, hogy röhögőgörcsöm lett tőle, de annyira, hogy abba kellett hagyni. Azóta is szívja a véremet, hogy ettől ráncosak lettek a heréi :D
2019. febr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!