Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kolega(nőm)fèrfinak született,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolega(nőm)fèrfinak született,nőkènt èl,volt pasija,nagyon jol elvagyunk,sok csajos dolgot csinàlunk együtt,de egyre jobban érdekel hogy pl ha megfognà a mellem,vagy ha èn fognàm meg a farkàt,tènyleg nemlenne hatàssal rà? Megengednè?

Figyelt kérdés
2020. dec. 16. 05:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem próbáljátok ki.Semmi baj nem lesz.Sőt örömteli pillanat lesz mindkettőtöknek.
2020. dec. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez akkor most leszbikus hajlam lenne??😳😳
2020. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mivel a férfiakhoz vonzódik, ha megfogná a melled, nem lenne rá semmiféle hatással. ha te megfognád a farkát, lehet, hogy a fizikai ingerre reagálna, de lehet, ogy olyan szinten taszítják a nők, hogy lekonyulna.
2020. dec. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy egy férfinak született, nőként élő ember a férfiakhoz vonzódik. Ismerek olyant, aki így él, és vállaltan a lányokhoz vonzódik továbbra is. Noha nőnek érzi magát, és mindent megtesz a nőies kinézetért, viselkedésért. Egy valamit kivéve: nem operáltatja át magát. De a melleit növeszti. Hormonokkal.

Azon gondolkozom, ha biszex csaj lennék, főnyereményként élném meg az ilyen kapcsolatot.

2020. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mondjuk abból, hogy 'volt pasija' eléggé erősen az jön le, hogy a férfiakhoz vonzódik.
2020. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy a férfiakhoz is.
2020. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Biztosan tudom,hogy a pasikhoz vonzodik,egyèbkènt aki nem ismeri,első làtàsra egy jo nőt làt,mert fullos kinèzete van.gondoltam rà hogy megkèrdezem tőlle,de milesz ha tènyleg "megfogatja",nekem lesz kellemetlen.
2020. dec. 16. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:

"Megfogatja"? Eddig arról volt szó, hogy te fognád meg neki.

Ha kellemetlen, ne tedd. Ha ő kezdeményez, hárítsd el finoman, és akkor a barátság megmaradhat. Addig meg ne parázz, hogy mi lesz.

2020. dec. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!