Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 17-18-19 éves csajok! Szexelte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18-19 éves csajok! Szexeltetek már idősebb (30 körüli) pasival? Jó volt velük csinálni? Mit vártok ettől? Volt, aki belement már? Ha igen, megbántátok, vagy mással megint menne?

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Az előbb a hasonló kérdésedben még fiatalabb pasi voltál aki idősebb nőt keres. Az okés, hogy neked tökmindegy fiatal vagy "milf" kategória akire privit öntesz, de legalább azt döntsd már el hogy te hány éves vagy :D
2020. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2020. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Sexeltem és rendszeresen sexelek 30-as pasival. Jó vele a sex és egyáltalán nem bántam meg.
2020. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szexeltem már. Volt jó és rossz tapasztalatom is, bár ez nem hiszem, hogy a kortól függne.
2020. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!