Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, akik idősebb nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik idősebb nővel vannak együtt. Megbántátok? Fiatalabbra akartátok cserélni egy idő után?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy elég megosztóak a vélemények ebben a témában, ezért most csak releváns tapasztalatokat, illetve egyéni,személyes érzéseket,gondolatokat szeretnèk kérni, olyan férfiaktól akik ilyen helyzetben vannak.
2019. júl. 8. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Fletó szerint:


"Akinek öreg, öregecskedő felesége van, az fiatalabbat, akinek rendetlen gyereke van, az rendesebbet megérdemelne-e? Persze, hogy megérdemelnék!"

2019. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg. Többet tudott adni mint egy magam korabeli.

8 év volt köztünk, és igazából a mai napig együtt lennénk ha nem jön elő belőle a paranoia, és az ezzel járó oktalan féltékenység a fiatalabb korosztályra. (még csak rá se néztem másra).


Ha találsz egy olyat akiben a fentebb leírt negatívum nincs meg, akkor lehet, hogy jackpotod lesz :D

2019. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Az ember ha beleszeret valakibe akkor általában nem a kora miatt teszi (hacsak nincs vmi fura fétise)
2019. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hangsúlyoznám hogy személyes tapasztalatok érdekelnek, nem általános vélemények.
2019. júl. 8. 19:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm 10 évvel idősebb. 7 hónapja vagyunk együtt, eddig minden rendben. Nem bántam meg és nem akarom fiatalabbra cserélni sem.
2019. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És van aki néhány évnyi kapcsolat után tud nyilatkozni?
2019. júl. 8. 19:22
 7/11 anonim ***** válasza:
5%

Nos, igen, a feleségem 14 évvel idősebb nálam, 6 éve vagyunk együtt. Az utóbbi időben elég sokat írkáltam 20-25 éves csajokkal (munkatárs, ismerős, stb.). Randit még nem sikerült összehozni egyikkel sem...

Valljuk be, egy 40+ éves sosem lesz olyan, mint egy 20+ éves, úgy meghalni pedig milyen sz.r már, hogy sosem dugtál fiatal puncit..

2019. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem a volt férjem idősebb nőre cserélt le. Az utána következők is idősebbek voltak. Az utolsót feleségül is vette. Nem űgy tűnik, hogy megbánta.
2019. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Amiről a 2-es válaszoló ír szinte minden korkülönbséges kapcsolatban fennáll. Nő vagyok, és volt fiatalabb pasival kapcsolatom.Egy idő után pontosan azért zártam le mert tudtam,hogy egyszer biztos bekövetkezik az,hogy fiatalabbra cserél, amit nem akartam átélni.



Nem hiszek annak a nőnek aki azt mondja,hogy ez nincs benne gondolatként.És valljuk be, van is alapja.

2019. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk csak 3,5 év van és én vagyok a nő, de sajàt bevallàsa szerint élete legszebb élménye hogy megismert és együtt vagyunk. Ha megbànta volna, nem lennénk együtt ,de együtt vagyunk, 9 éve.:)
2019. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!