Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor lehet vagy nem lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor lehet vagy nem lehet?

Figyelt kérdés
Annyira tele van a hócipőm ezzel a hülye vírussal, hogy már nem tudom mit lehet meg mit nem lehet! Oké, kijárási tilalom van nyolc után, zárva minden bulihely. De pl házibulikra milyen szabályok vonatkoznak? Tavaly baromi nagy szilveszteri szexbulit csináltunk a barinőkkel, jó lenne idén is. Csak nem szeretnék reggel rács mögött józanodni!

2020. dec. 19. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Szexbuli barinők 😂😂
2020. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Józsi, te vagy az? (Ja nem, azon nem voltak csajok.)
2020. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha lehet, ha nem lehet, mi már megszerveztük a szilveszteri bulit! Amúgy nem mindegy? Hacsak nem döntitek romba a házat, ki és milyen jogon szólna bele, hogy te mit csinálsz a bezárt ajtód mögött???

20L

2020. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Úgy kell az ilyent kivitelezni,hogy ne tudja senki a környékről hogy mi folyik ott vagy hányan vagytok!Ha ezt meg tudjátok oldani,senki az életben rá nem fog jönni hogy ti mit csináltatok,és nem lesz semmi következménye sem!
2020. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
20 vagyok és mégse értem miért ennyire fontos az a buli azon a napon... Tudom, hogy neked nem mond sokat, de az eü le van terhelve, és nem hiányzik senkinek, hogy tünetmentesen végigfertőzzétek egymást, majd sírjatok nagyanyátok sírjánál.
2020. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm, hogy a kérdésre válaszoltál. Nem tartottam fontosnak a kérdés szempontjából, de már túlestem a betegségen, tünetem is volt, nagyanyám meg sokéve meghalt. Egyéb aggályod? Értem én hogy a demagógia mindig menő, mert okosnak tűnsz az okoskodásoddal, de told valahol máshol. Thx

Többen is írták priviben, hogy tíz főig lehet. Annyian meg nem leszünk.

2020. dec. 19. 18:05
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

Engem nem zavar, hogy megfertozodtok es tovabbadjatok szuleiteknek, nagyszuleiteknek es ok meghallnak.

Az a ti dolgotok.


Az zavar, hogy en is elkaphatom, tovabbadom mondjuk anyukamnak es o belehal.

Csak azert mert nem tudtok a picsatokon ullni...

2020. dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!