Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan nővel, akivel nem beszéltek egy közös nyelvet sem?

Figyelt kérdés
A hètvègèn voltam Szerbiàban az egyik barátnőmnél és megismerkedtem az egyik "hazai" barátnőjével aki ugye szerb, viszont leszbikus és gyönyörű :D de az most nem tartozik ide...szóval eléggé elvoltunk a hètvègèn egy buliban elcsattant 1-2 csók, ismerkedni-beszèlgetni próbàltunk viszont mindig volt ott valaki aki fordított nekünk, ami elèg zavarò. Ma chatteltünk is, de elèg rossz, hogy fordìtòzni vagy valakit megkèrni kell h segìtsen. Szerintetek megèrnè megpròbàlni? Tàvolsàg meg azzal h nem beszèljük egymàs nyelvèt? Egyèbkènt èn angolul ő pedig nèmetül tud. Szòval kiràly...van/volt valaki hasonlò helyzetben? Hogyan oldottàtok/oldjàtok meg a dolgot? 21L

#nyelv #ismerkedés #kapcsolat #problèma lehet? #megèri összejönni? #activity jàtèk lenne #azt meg utàlom #előnnyel indulnàk...mièrt ver az Isten? #vagy èn fogom fel rosszul? Bizonyàra #akkor tanuljunk szerbül is
2017. febr. 13. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hagyd.
2017. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly kérdés?
2017. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Tanuljatok közös nyelvet bakker. De nem is ismered kb., minek jönnél vele össze? Szexelni meg lehet a másik ismerése nélkül is... Másrészt meg távkapcsolatban így? Minek?
2017. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon érdekes lehet úgy egymástól tanulni, hogy nem tudjátok megbeszélni.
2017. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagyok! Volt hasonlo szitu. Tökéletesen összejött minden!!!!!!!!!!!!!!! Hajrá!
2017. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi értelmét nem látom így.
2017. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szia,

én igaz heteró nő vagyok, de remélem nem gond ha válaszolok. Németországban élek már 10 éve, az elején alig beszéltem a nyelvet, viszont megismerkedtem egy horvát nemzetiségű férfival (kb ugyanolyan nyelv mint a szerb) ;) egyikünk se beszélt jól németül, ő nem tudott magyarul én nem tudtam horvátul, angolul sajnos mi sem nagyon beszélünk. De ez nem volt kizáró ok az ismerkedéskor. Persze vannak nehéz dolgok főleg eleinte mikor nem értitek meg egymást és kézzel , lábbal mutogattok egymásnak, persze vicces storyk is születnek. De idővel az ember megtanulja a másikat szavak nélkül is érteni. Nekünk persze a közös nyelv a német lett, de a kapcsolatunk elején beszélgetni próbáltunk horvátul, magyarul és németül is. Idő kell hozzá és persze rengeteg türelem és majd meglátod, hogy ha az ember azért tanul, hogy megértse azt akit szeret, sokkal gyorsabban tanulja meg a nyelvet. Rengeteget fordítóztunk, rajzoltunk stb de nem adtuk fel és ma már 9,5 éve hogy együtt vagyunk és van 2 közös gyermekünk is. Boldogok vagyunk és büszke vagyok arra, hogy akkor ott nem adtuk fel. Szerintem mindent lehet csak akarni kell, ha tetszik neked az a nő, ne a nyelv legyen a kizáró ok... próbálkozzatok :) nem mondom, hogy könnyű de hidd el megéri. A távolság sem lehet szerintem akkora gond, bár azt te tudod, hogy milyen sűrűn tudnátok találkozni. Sok sikert kívánok!

2017. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvet tanulni sose rossz. Te tanulhatsz németül, ő angolul. Ha nem tudjátok tökéletesen a nyelvtant, akkor is el tudtok már beszélgetni. Ha nem is lesz semmi az egész kapcsolatból, akkor is nyersz vele, ha kicsit tanulni kezdesz németül.

Lehetne szerbül is tanulni persze, az kevésbé hasznos.

Én a helyedben kicsit nézegetném a német és a szerb oldalakat, videókat, könyveket, és amelyik nyelv szimpatikusabb, azzal elkezdenék foglalkozni.

Ha ügyes vagy és jól megtanulsz szerbül, még akár nagy hasznát is veheted, mert ritka.


Most az Internet korában sokkal könnyebb egy nyelvet megtanulni, mint régebben, videók, különböző oldalak tucatszámra lehetnek talán még szerbhez is.

2017. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha gyönyörű. Kicsit sem vagy felszínes.
2017. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáljátok megbeszélni, hogy mi legyen a közös nyelv, és tanuljatok meg rajta beszélni.

Ha tényleg "van köztetek valami", semmi se lehet akadály :)

2017. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!