Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alkalmi szexbe belemenő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkalmi szexbe belemenő nők meg szokták mondani a férfiaknak, ha a teljesítményük szar vagy csak eltűnnek és ezzel jelzik?

Figyelt kérdés

Már a sokadik ilyen eset történik velem. Elméletileg voltak visszajáró szeretőim is, akik azt mondták, hogy jó vagyok meg máskülönben nem könyörögtek volna, de nekik a férjükön kívül max 1-2 férfi volt még tapasztalat meg ilyen 40-es nők amúgy is sokszor a Béna Bélához vannak szokva, aki fél perc alatt elmegy és horkol vagy meccset néz az ő generációjukban még nagyobb tabu volt a szexualitás.


Semmi bajom nem lenne azzal, ha megmondaná a nő, hogy ennyi, nem akar többet, mert akármi. De nem ez van. A kifogások különbözők.


Van, amikor simán eltűnik és nem reagál semmire, van, amikor kibékül a barátjával, van, amikor nincs túl az exén, van, mikor hirtelen új szerelme lesz a "semmiből"...


Én mindent megértek, csak akkor minek kell kamuzni? Mire jó ez a reggeli szám meg Facebook csere, amikor ő nem akar többet? Meg minek ez a szar duma 2 szex között, hogy reméli, hogy nem csak egy alkalomra tervezek vele.



2020. dec. 19. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal kellemesebb úgy elköszönni mintha minden tök jó lett volna mint azt mondani hogy: hát figyu nem volt olyan jó.... Na akkor megyek szia.
2020. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nem feltétlen a teljesítményedről szól.

inkább arról,hogy ahogy leírod ezeket a nőket,ők maguk alatt vannak.

kapnak tőled egy visszajelzést arról,hogy kívánatosak,egy ízelítőt abból,hogy milyen lenne ezt napi szinten átélni,ilyenek.

de közben meg ők is tudják,hogy veled,vagy velem-mert velem is van-ez nem elképzelhető,mert én nem akarom vele ezt komolyabban,ilyen vagy olyan okból.

ki sem kell mondanom,tudják ezt maguktól.


szóval annyit tudok erre mondani,mint amit magamnak is.

ne lerobbant lelkű nőket kukázz,akikről te is pontosan tudod,hogy soha nem tudnád a nődként elképzelni,hanem normálisat.

persze tudom,hogy az sokkal nehezebb és én is a könnyebb ellenállás felé hajlok,de ha meg akarod szüntetni ezt a körforgást akkor így állítható meg.

2020. dec. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
En egyszeruen leleptem, ok csak "targyak" voltak, nem veszodok elbeszelgetessel L
2020. dec. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Az emberek nem öszinték.. nem mindig derül ki hogy mi a gond.. összeségében ha nálad nincs akkor a masikban van ilyen egyszerü. Egyik haverom nem ápolt lakasa trágya, és nem érti h9gy ő nem kell senkinek. De előző hozzászoló is jót mondott.. más lelkében is lehet hiba
2020. dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmi szex = nem rendszeres / egy alkalomra szól -> nem fektetek bele időt, energiát, hogy elmagyarázzam, mi hogy tudna még jobb lenni, vagy épp mi miatt nem éri el az elfogadható szintet.


Szocializáció kérdése is: nem menő őszintének lenni a makacsul bevésődött kettős mérce miatt. Ha egy nő nyìltan vállalja, hogy csak egy alkalmat akar fixen, a többit "majd meglátja", akkor a minimum, hogy leribizlizik meg r.bancozzák, meg jön a "ha egy zár...ha egy kulcs.." frappáns népi okosságok.

Vagyis: nőként legalább a látszatát igyekezz fenntartani annak, hogy "te nem olyan vagy"


És persze van az is, hogy lelki okai vannak és rég megbánta az egészet: nem veled van a baj, hanem nem erre vágyik. Rossz, ha csak "használnak", miközben te kötődésre, intimitásra vágysz, és azt hitted, a szex lehet egy kis "olyasmi érzés" is, aztán kiderül, hogy alamizsnának is rossz.

2020. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En ha nem volt jo azzal a pasival a szex akkor egy következő alkalommal mikor neten beszélünk elmondom neki h figyi nem szeretném ezt tovább, nekem nem volt jó igy szia, ha nem akadnak le ezutan akkor meg lenemitom őket es majd eszreveszik

Azokkal akikkel jó vagy van vmi amin ha valtoztatna akkor jó lenne, azt mindketten el szoktuk mondani ha alapbol bejovunk egymasnak es folytatni akarjuk az alkalmit

2020. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szó nélkül tiltottam inkább.
2020. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#3-as: mostanában nem keresel tárgyat véletlenül...?
2020. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!