Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokat vesztett egy fiú ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vesztett egy fiú ha nem volt még barátnője és szűz is még 22 évesen?

Figyelt kérdés
Zavar, de ha arra gondolok hogy milyen lányok vannak...sok rossztól is megkíméltem magam. De attól persze még szeretnék majd kapcsolatot.
2020. dec. 20. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem hatalmas hátrány.
2020. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

“sok rossztól is megkíméltem magam”

Ez már az életben sem helytálló hozzáállás

2020. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
22 évesen lett először barátnőm. Nyilván van amiből kimaradtam, de nem lett emiatt üres az életem.
2020. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Kimaradt valami az életedből, konkrétan a tinédzserszerelem, de még nem veszett el minden. Ne a kirakat/divatcsajokat hajtsd, vedd észre a szerényebbeket, egyszerűbbeket is! A tartós kapcsolat, az együttélés alapjait fiatalon jó megtanulni, ehhez kéne némi rutint szerezned addig, amíg könnyebben alkalmazkodsz. Hajrá! :)
2020. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

ha az egész életedet leéled szűzen és kapcsolat nélkül, akkor igen.

amúgy szerintem annyira nem. középiskolás korban amúgy is egy csomó mindent elég macerás megoldani. fiatal, független felnőttként sokkal inkább örömökben, élményekben gazdagabb egy párkapcsolat.

én is szűz voltam ennyi idősen és még az első barátnőn sem voltam túl, és alapvetően egyetlen dolgot sajnálok, hogy 16-20 éves korom között túl sokat búslakodtam emiatt.

2020. dec. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vesztették semmit.
2020. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha neked ez 22 évesen fordult meg, én mit írjak/mondjak erre?


19 éves vagyok, mégis egyik fülemen be, másikon ki ment nem egyszer, hogy biztos leszbikus vagyok, halvérű vagyok, nincs libidón, egyedül halok meg, és sok idegentől felajánlás neten keresztül, de volt aki istennel meg a Bibliából hülye idézetekkel jött nekem, mintha hívő lennék aki egyszer beleolvasott abba a könyvbe. Más valaki kvázi zaklatni kezdett itt, a gyakorin, hogy igenis (akkor voltam 17 vagy 18) szexelnem kell, itt van már az ideje, sok mindenről maradok le, és nem tudom miről beszélek...


Tehát kvázi én már a "nyugdíjat várom", amiért 19 évesen még szűz vagyok és párom se volt.


19/l

2020. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, remélem 22 éves koromra azért találok valamit, vagy szerzek valamilyen tapasztalatot, mert szerintem huszonéves srácként a szüzesség r-ohadt nagy hátrány.


20F

2020. dec. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!