Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már dolgotok nagy farkú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolgotok nagy farkú pasival? Hány cm volt kb. neki? Miként reagáltatok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Igen, magammal. 19cm. Régóta ekkora, már megszoktam.
2020. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
kb 20-22 lehetett és elég vastag is volt. nekem kellemetlen és nagyon feszítő érzés volt, hiába volt sok előjáték és ellazulás. szájjal se tudtam olyan jól eljátszani vele mert kiakadt volna az állkapcsom. nekem kellemesebb egy ennél kisebb méret:)
2020. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Kb 20 körül volt és 4-5 cm vastag.

Amikor megláttam megijedtem, hogy fog bemenni mert elég kicsi a hüvelyem. De nagyonnizgató is volt egyben.

Ahogy lassan betolta tövig éreztem hogy teljesen kitölt. Finoman mozgott párat és azonnal elélveztem. Kb fèl perc alatt.

2 éves kapcsolat volt. Csak a szex volt jó vele, más nem.

2020. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen, volt. 20-21 körüli volt, de nem volt gond vele.
2020. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Most a válaszokból vonjunk le minimum 3 centit.
2020. dec. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Ezt mindenki döntse el, hogy igaz lehet-e vagy nem!

Volt kollégáról hallottam egy sztorit, akinek állítólag nagy farka volt.

S.ggbe akarta dugni a k.rvát, de akkora volt neki, hogy a k.rva inkább vissza adta a pénzt, de nem engedte mégse neki! :)

2020. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Volt. 27,5cm lehetett kb, bár ő 32-t mondott, de mint tudjuk minden pasi többet mond, nekünk meg baromi rossz a szemmértékünk. Nagyon ijesztő volt mert tudvalevő, hogy minden nőnek csak 12cm a vaginája, így már egy 15cm-es pénisz is őrületes fájdalmat tud okozni! Így le is akartam passzolni, sokkal jobb nekem egy átlag 11cm-es. De sajnos nem hagyta magát, elkapta a nyakam és lenyomott térdre, hiszen az is tudvalevő, hogy minden nő sub, és persze én is. Először jól megszopatott, aztán kikötözött hason az ágyra és síkosítót nyomott a seggembe. Amikor belém tolta azt hittem szétszakadok, de baromi nagyot élveztem! Azóta is a faxopó sub cafkája vagyok, és csak egyet kell csettintenie hogy letoljam a bugyim!
2020. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Féltem tőle, de igazából nem volt mitől. Jól fel kell izgulni, és ugyanúgy élvezhető mint egy "kényelmesebb" méret.
2020. dec. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
#6: Én nagyon hiszékeny vagyok, de hogy visszaadta a pénzt... Nane...
2020. dec. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos meg nem volt dolgom, de remélem egyszer majd lesz! ;)
2020. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!