Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már hogy megbeszél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már hogy megbeszélés nélkül a szátokba élvezett valaki? Hogy reagáltatok mennyi idősek voltatok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 14:50
1 2
 1/16 Kisgöncöl ***** válasza:
83%

Volt, majdnem hanytam.

Nem tudom, hany eves lehettem, meg tini.

2020. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
45%
Nem volt még, de még párkapcsolatban sem engedném. Nincs feltétlenül kizárva, de szóljon azért előtte. És nem, nem az a szólás, hogy "kicsim, most fogok elmenni..."
2020. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj. Lehet érezni, amikor a férfi elmegy. Szóval hülyeség az, hogy "véletlenül" elmegy a szádba és nem tudsz róla. Dehogynem tudsz ... :)
2020. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, elég kínosan jött ki, 16 voltam, 20/l
2020. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt, jobb volt hogy hirtelen jött mert fèltem tőle.
2020. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Általában megkérdezik, lehet-e, de ha nincs megbeszélés, akkor sincs ellenemre. Persze ez azért függ attól, ki az adott partner. Bárkivel nem.
2020. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell megkérdezni hogy a számba élvezhet-e
2020. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezès nélkül élvezhet a számba.
2020. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Volt valaki, aki az első pár orálnál mindig kivette, amikor elment, nem is értettem, de nem tettem szóvá. Aztán egyszer nem, de nem is szólt, de nem baj, lenyelem szívesen. :D Még azon csodálkoztam, hogy eleinte kivette előtte.
2020. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
77%
Én minden olyan miatt szólnék, amibe nem egyeztem bele és váratlan. Ha párkapcsolatról van szó, ezen a téren is fontos a kommunikáció, hogy mit szeret az egyik/másik és mit nem és ezt most független attól, hogy szeretem-e lenyelni vagy sem. A hangsúly inkább azon van, hogy megadjuk-e egymásnak a tiszteletet és odafigyelünk-e egymásra.
2020. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!