Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor új kapcsolatba kerültök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor új kapcsolatba kerültök mindenkinek van egy ideálja a fanszőrt illetően. Volt hogy amikor odakerült a sor nem az volt amire számítottatok? Hogyan reagáltatok rá?

Figyelt kérdés
Amikor ezeket megbeszélitek és pl te csupasz/természetes párti vagy (itt mindenki elképzeli a saját nézetét) és a párotok az ellenkezőjét kérné tőletek hogy vágjátok le/növesszétek meg akkor megtennétek? Ismerek olyat aki nem borotválja le akkor sem mert annyira kipattog hogy utána napokig kellemetlen de az ellenkezőjét is hogy annyira zavarja hogy viszket amikor nő hogy nem adja meg ezt a lehetőséget. Ti megtennétek a párotokért? Vagy ha ő nem tenné meg értetek mit gondolnátok,nálatok ez hogy zajlik?
2020. dec. 19. 04:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, amikor én ismeretségbe kerültem valakivel, akkor a nyakán fölül kezdtem az ismerkedést. Nem volt elég, hogy milyen a külseje,

mindig fontos volt, hogy mi van a fejében, milyen művelt, szellemes,

kultúrált - e, milyen az érdeklődési köre, vagyis nagyjából megnyerő-e, milyen lehet a személyisége. A derékon alul legfeljebb az játszott,

hogy tiszta-e a ruha, amit visel, tiszták-e a cipői. Na, az nagyon fontos: haj, arc, körmök, fogak, öltözék, cipő naprakész ápoltsága.

Aztán, amikor már hónapok alatt érzelmileg is közelebb kerültünk egymáshoz, akkor jött a testiség megtapasztalása és egymás finoman rávezetése a kölcsönös igényekre.

2020. dec. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a csupit szeretem.
2020. dec. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 es ez így rendben is van csak tudod nem a kérdésre válaszoltál

Amikor már odakerül a sor akkor altalában ezeken túlvannak a párok és a kérdés ehez is párosul hogy miként beszéltétek meg vagy egyeztetek ki a gatyában találtakról

2020. dec. 19. 05:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsésen alakult a jelenlegi párommal. Ő magán is hagy egy pici csíkot, én az első együttlétkor csak rövidre vágtam, gondolván azzal nem lőhetek mellé. Kiderült neki szőrösen tetszik, így azóta csak ritkán rövidítek rajta. Nekem is így tetszik jobban, és azt is imádom, hogy rajta is van egy kicsi. 28F
2020. dec. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fanszőrzet csekkolásával kezdem az ismerkedést.
2020. dec. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!