Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az interracial cuckoldról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interracial cuckoldról, mint jelenségről és mint tapasztalatról szeretnék tőletek kérdezni. Ti mit gondoltok erről a műfajról?

Figyelt kérdés
Engem már több mint 10 éve vonz ez a fétis, amit eleinte tagadtam és próbáltam nem létezőnek tudni, de később be kellett ismernem hogy létezik és valójában izgat. Minél többet olvastam erről vagy néztem videókat, annál inkább tudatosodott bennem, hogy nem vagyok semleges a dolog iránt sőt izgat. Az idők alatt nagyon sok fantáziát és vágyat találtam ki erre különféle szituációkra, sőt még verseket is írtam, hogy ezt a dolgot kiírjam magamból. Ez valójában cuckold fétis de nekem érdekes módon az izgató ha aktuális kedvesemet látnám fekete vagy félvér pasival, fehéres változatban valahogy nem izgat a dolog. Még sajnos nem sikerült olyan lányt találnom, akit ez nem csak elméletben, hanem gyakorlatban is izgatna. Szerintetek van ebből visszaút vagy mindenképpen valamilyen beteljesítésre vár ez a vágy? Érdemes vagy lehet ebből "kigyógyulni"? Ti mit gondoltok?

2020. dec. 22. 14:54
1 2
 11/15 huncuck válasza:
100%

Még olvasni is nagyon izgató a 9-es választ.

Remélem, egyszer én is fel tudom majd vállalni ezt a vágyamat a párkapcsolataimban és találok hozzá egy olyan nyitott nőt, mint amilyen te vagy.

Heteroként is nagyon szívesen nyalogatnám a kedvesem punciját, amit előtte jól megtömött egy izmos néger.

Örülök nektek, hogy így ki tudtatok teljesedni.

2021. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Néger híján egy nagyon sötét bőrű roma férfi is jó kontraszt...
2021. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 huncuck válasza:
75%

A 12-esre mondanám, hogy hát, szerintem nem pontosan ugyanolyan.

A fekete férfiak nem csak a bőrszínükkel tűnnek ki. A fitt testalkatukra, az afro stílusukra, a nagy farkukra, illetve a magabiztos dominanciájukra is szükség van egy jó cuckold élményhez. Egyszerűen látni akarom, ahogy a néger férfi az erős kezével fogja a kedvesem meztelen fenekét, és hallani a jellegzetes, mély orgánumuát, miközben beleélvez a hófehér puncijába. Ezt nem lehet mással pótoloni.

Utána még órákon át kényeztetném (takarítgatnám) a nyelvemmel a páromat, csak történjen ez meg velem.

2021. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
12-es Vagyok, azért írtam, mert nálunk egy nagyon sötét bőrű szabolcsi hapsival összejött annak idején, mikor a csatornázás készült az utcánkban. Elvállalta, hogy hétvégén kiássa az udvarunkban az árkot.Izmos, erős, dolgos férfi volt. Megegyeztünk a pénzről és egy éjszakára kapott szállást. Vacsora után a feleségemet is megkapta.
2021. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hányinger ez a vers. Ez bezzeg nem rasszista ugye?
2022. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!