Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nőnek volt már többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltiohio kérdése:

Ha a nőnek volt már többször anális orgazmusa kéz által, akkor valószínűleg szeretné pénisszel is átélni? Vagy nem adódik ebből? Ha igen hogy kezdjek hozzá. Még mást nem próbáltunk. Segítséget, tapasztalat megosztást köszönöm.

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Sok síkosító, ujjazás, tágítás, ellazítod és beteszed.
2020. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem biztos, hogy a pénisztől is el fog tudni menni.
2020. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Fuh, én először csak csókolgatom a lyukat, finomakat odanyalok, simizem ujjammal, makkal is. Aztán síkosítós ujjamat bedugom, de nem csinálok semmit, csak bent tartom. Figyelem a nő reakcióját. Ha tetszik neki, akkor egy ujjal elkezdem ujjazni először finoman, majd keményebben is, forgatva közben az ujjamat. Néha kihúzom és lyuk csók ismét, illetve nyalakodás ott. Orrom hegyével is simizem, szagolom, masszírozom alaposan. Ha egy ujjal imádta, bedugom már 2 ujjamat. Ekkor is csak bent tartom, hogy táguljon. Ha tetszik neki, lassan ujjazni kezdem, gyengéden. Utána erősebben, gyorsabban, ficánkoltatva az ujjaimat. Közben csókolom a popsit, simogatom másik kezemmel azt és a hátát is, fölé hajolva. Ezután jön a pénisz. Makkal simizem a lyukat, nyílást, finoman meg is paskolom vele, majd síkosítóval megkent makkot bedugom, de csak a makkot. Aprókat mozgok így. Ha látom, hogy tetszik neki, akkor kicsit erősebben, határozottan, de gyengéden bentebb tolom. Csak benne vagyok, nem mozgok. Végül bejutok teljesen. Csak bent vagyok. Majd nagyon aprókat kezdek kibe mozogni, figyelem a reakciókat. Ha tetszik, jobban ki és behúzom, dugom. Egyre határozottabb vagyok, keményebb. Rámarkolok a popsikra, csípőre és immáron keményen qrom, beletekerek csípőmmel is, hogy jól bejárja a lyukat odabent. Rá is pofozok a popsira. Néha kihúzom, simizve a nyílást, megcsapkodva makkal, majd ujra be és kemény szex. A végén vagy bent megyek el, vagy kihúzom és a nyílásra lövök, vagányba, majd makkal elkenem rajta rendesen, mármint a lyukon.

32F

2020. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, én barátnőm is akarta egy idő után. Mondjuk nagyon óvatosan kell csinálni nehogy kellemetlen emlék legyen belőle.
2020. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2/4 a pénisztől miért nem biztos higy elfog tudni menni
2020. dec. 15. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát már ha az ujjad engedi és te tovább akarsz menni akkor miért nem vele beszéled meg???
2020. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert szégyenlős és kerüli a témát
2020. dec. 15. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Anális orgazmusa kéz által?

Ez mit jelent?

Újjaztad a fenekét, és ettől elélvezet?

Vagy a csiklóját izgattad?

2020. dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Újjaztam a fenekét
2020. dec. 18. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!