Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek bun lenne ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bun lenne ha kismamakent gruppeneznek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 18:11
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
77%
Ha terhesség előtt is csinálták, akkor szerintem nem oszt, nem szoroz!
2020. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
18%
A szexuális erkölcstelen "anyámat is megdugnám" és/vagy prostikhoz járó lúzerek mind azt fogják írni, hogy csináld nyugodtan, nem gáz. Már valaki azt is kifejtette, hogy az ilyen nők nem lotyók, csak nagy a szabadságérzetük. Persze aztán csodálkozunk, hogy a liberalizmust összekötik az aberráltsággal.
2020. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
16%
Meg az hogy “anya téged hány pasi dugott meg miközben velem voltál várandós?”. Meg a “most akkor ki az én apám?”. Látom a jövőbeli gyakoris kérdéseket:)
2020. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
78%

Akkor jön Darth Vader!

"Én vagyok az apád!"

2020. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
50%

13, most csak humorbol, de te az anyádat megkerdezted hányan dugták meg? Vagy csak úgy általánosan szoktál anyukáddal arról beszélni, hogy apaddal csináltak-e amíg téged hordott a hasában? 😂😂

Ja és ha már várandós a kérdező, akkor a 2 pasival ha dug, már nem tud megegyszer terhes lenni. Az ugye világos? 🧐🤔😂

2020. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá hajrá, mehet minden bele mint a gyrosba, főleg a fehér szósz!! :D
2020. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
0%
15 miért nem kérdezed meg a tiéd? Én nem kérdezem meg, mert nem tartozik rám, de anélkül is tudom, hogy csak apám volt neki, mert veszekedéskor hallottam és ahhoz hogy tudd mennyire igaz ahhoz hallanod kellene ezeket a vitákat. Szóval nagyon mellényúltál öcsi:) Vajon a te anyádat hányan dugták meg apád előtt?
2020. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%

“ Ja és ha már várandós a kérdező, akkor a 2 pasival ha dug, már nem tud megegyszer terhes lenni.”


Ha nem érted ebben a poént akkor csak azt tudom mondani neked mint az itt lévő lányok többsége amit neked írtak, hogy szánalmas vagy, de én tovább fejlesztem, fogyi vagy!

2020. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi cica nyugi. :D a te fejéből pattant ilyen otlet ki, hogy a gyerek az anyjával beszél erről ;) azért emlékezz már ;)
2020. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne írogass több szánalmas priviket a lányokra, mert a többi értelmes fiúk esélyeit rontod. Agyilag zokni vagy látom:)
2020. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!