Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hagynátok a feleségeteket/bará...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynátok a feleségeteket/barátnőtöket mással szexelni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé összetett dolog . Ez nagyban függ a kapcsolattól és , hogy kivel akarna lefeküdni . Ezt a legtöbb pasi , vagy férj , biztosan nem engedné meg feleségüknek , vagy barátnőjüknek . De létezik ilyen ! Vannak párok , akiknél egy - egy ilyen kaland , feldobja , megerősíti a kapcsolatot . De , hogy a kérdésre válaszoljak : Őszintén , nem tudom ! Talán , ha az adott barátnő , vagy feleség , nagyon szép és csinos , aki másoknak is nagyon tetszik , valamint tudnám , hogy vágyik rá és ettől nem romlana meg a kapcsolatunk , és ez engem is izgatna , akkor igen !
2020. dec. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, de tudni szeretnék róla.
2020. dec. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod, akkor is megteszi a többség.
2020. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak eleve laza kapcsolatban max. Az, hogy haza jöjjön utána és összebújunk, hát ez elég nonszensz lenne.
2020. dec. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Cserébe én se kefélek félre.
2020. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak ha én is részt vehetek benne.
2020. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeretomnek hagytam. Rajtam kivul volt 2 pasija plusz a férje. Amikor nekem kellett keznel legyen es teljesitsen az volt a kikotes. De ezzel nem volt baj
2020. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,ha tudok mindenről.
2020. dec. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!