Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szingli lányok, nők! Ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok, nők! Ti is ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés

Van több szingli barátnőm is, akik sokszor sírnak/érzik rosszul magukat amiatt, mert olyan pasikkal fekszenek le, akik külsőre még be is jönnek nekid, de a személyiségüket nem szeretik, sőt, sokszor kifejezetten taszítja őket. Nem egyszer hallottam tőlük, hogy erőszakos volt a srác,nem akart gumit húzni, megbeszéltek vmit és nem úgy lett stb. és ettől megalázva érezték magukat.

Miért látják úgy, hogy egyéjszakásnak mégis jó lesz, ha utána ennyire rosszul érzik magukat tőle?

Lányok, ti is lefekszetek ilyen srácokkal? Miért? Rossz utána?



2020. dec. 24. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem,én nem fekszem le ilyenekkel. Ha a kérdésnek a "szingli lányok" volt a célja,légyszi ne privátozz!
2020. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Én sosem fekszem le olyannal, akinek akár a külseje, akár a személyisége taszító számomra.

Azt, hogy milyen az ágyban, ránézésre nem lehet megállapítani. De tény, ha egyszer rossz volt, utána nem megyek bele újra.

Jah... és mivel felnőtt nő vagyok, ha valami számomra rossz, kellemetlen, megalázó dolog történik, akkor kiállok magamért.

2020. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
nem. nekem a testi vonzalmon tul kell az is, hogy valamennyire kedveljem a masikat es megbizzak benne. nagyon nem tartjak sokra magukat a baratnoid.
2020. dec. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Aki ilyenekkel dug, megérdemli. Én mindig tudok nemet mondani ha valami nem tetszik.
2020. dec. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Az én értelmezési szótáramban a szingli az, aki vagy tudatosan egyedülálló vagy kevésbé tudatosan. Ebben nincs kóbor dugás senkivel, akár éveken át. Ahogy az egyedülálló fogalma is azt jelenti, hogy nincs senkim. Na, én ilyen szingli vagyok.

De megkaptam már, hogy az értékrendem őskövület. Fu.. The World!

2020. dec. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

"ettől megalázva érezték magukat."


Ez a kulcs. Eleve szánalmasnak érzik magukat, ez ismerős. Ismerkednek egy szeretetteljes sráccal garantáltan kukázzák mert nem tudnak vele mit kezdeni, nem értik mi baja a srácnak, hát hogyan szeretheti már, hülye ez?

2020. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. dec. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Aki nem tud a másik közeledésével mit kezdeni, az garantáltan megérdemli, hogy vele se kezdjenek semmit.
2020. dec. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudod miért fekszenek le "ilyenekkel"? Mert nincs annyi rutinjuk, emberismeretük hogy ne fussanak bele időnként hülyékbe. Ha előre látnák akkor nemet mondanának nekik.

Amúgy csak tipp: ha kötetlen szexre vágyik valaki akkor swingerklub. Ott ha nemet mond az nemet jelent, ha nem veszi az illető tudomásul akkor ripsz-ropsz kivágják (+kitiltják) a klubból.

2020. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezert csak haverokkal vagy exekkel volt szexkapcsolatom. Nem szeretem a zsákbamacskát. Ezek se surun, vagy gyakran, de neha mar nagyon hianyzott a jo szex.
2020. dec. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!