Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen melle lehet, egy 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen melle lehet, egy 30 éves nőnek? ( Többi lent)

Figyelt kérdés

A csaj kb 170 cm magas. Kifejezetten vékony alkat. Már a ruhás fotón is látszik, hogy pici cicije van.

Előfordulhat, h már/vagy később a kis mell is lógni fog?


Nem tudom elképzelni, ezért ha van időtök linkelhetnétek pár fotót! Itt leszögezném, h nem azt kérem, h fotózd lecucid, hanem csak netről egy link. Akár fotó, akár videó. Természetesen nem haragszom meg, ha saját fotó😀


2020. dec. 24. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leírás alapján tökéletes a meztelen teste, ha a popsija is kerek, feszes. 🙂
2020. dec. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Genetika,életvitel, stb stb. Lehetetlen általànosságban megmondani. De arra készülj,hogy 30 körül az átlag (nem sportol, nem jól táplálkozik) nők progresszívan kezdenek (és ezt ettől szebben nem tudom mondani) lepukkanni.
2020. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal lehetsz még.. :)

Egy 30 éves nő még egyáltalán nem öreg, by default nem lógnak a mellei.

A terhesség persze bekavarhat, tehát ha van gyereke, akkor már nagyobb esélye van a lógó melleknek.

2020. dec. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Genetikán és életmódon múlik, nekem pl. hiába kicsi, lóg mint az üres tejeszacskó az életmódom meg a genetikám miatt. Ráadásul ruhán át, melltartóban ránctalannak és feszesnek tűnik, de vetkőzés urán okozhat csalódást.
2020. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Akinek lógnak, azok már fiatalon is lógnak. Az én barátnőmnek is lógnak sajnos, pedig hiába 23 éves csak. Ez adottság. Ha neki feszes fajta, mindog az marad. Jó idővel meg gyerektől azért megkezd lógni, de mindig kevésbé fog csak neki.
2020. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

3

Szerintem terhesseg utan is keves esely van egy igazan pici cici logasara.

26 vagyok, tavaly szultem, es tok jo cicijeim lettek mig szoptattam, es amiota nem, ugyanolyan semmim van. Nincs is minek lognia.🤦‍♀️😂

2020. dec. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A lógó mell nem életkor, és nem testalkat kérdése.

Nekem világ életemben lógó mellem volt, pedig nincs rossz alakom. Szimpla genetika

2020. dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon off, de ismerek egy orosz-magyar not akit eloszor 17-nek neztem es kesobb derult ki rola, hogy 35 (!) eves. Testre, arcra is tokeletes. Siman el tudom kepzelni egy early 30-as norol, hogy ilyen kaliberu.
2020. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg féle test van. Olyan B kosarat is láttam, ami 16 évesnél lógott, és olyan nagy cicit is, ami peckesen állt. Az alkat nem befolyásoló tenyező (ha csak nem nagy súlyról fogyott le vékonyra), de még a kor és a méret sem garancia.
2020. dec. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Linkeljetek már légyszi fotót is szemléltetésnek. Nyugodtan lehet privát üzenetben is. Ott leírom akár azt is, h mi alapján írtam ki a kérdést
2020. dec. 25. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!