Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti alapból elvárjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti alapból elvárjátok egy 30 éves fiútól, hogy legyen egy 10 milliós lakása legalább meg mellé legalább egy 4 milliós autója?

Figyelt kérdés
Mert ezt látom sok helyen, hogy ezt várják el a lányok. Lehetőleg ne süketeljetek és az igazságot írjátok le. Mert azt veszem észre, hogy az ide írkáló lányok hajlamosak hazudni csak azért, hogy ne sértségk meg a kérdezőt. Én az igazat szeretném ha lehetne!
2012. márc. 6. 14:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
a lányok hihetetlenül álszentek tudnak lenni. igazából legtöbbször önmagukat is megpróbálják becsapni... nem az számít, hogy mit mondanak, hanem hogy mit tesznek.
2012. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%
Ha azt írom nem, akkor majd azt írod hazudok, mert nem egyezik a véleményem a tieddel. Ilyen szempontból értelmetlen a kérdésed, ráadásul ez egy eldöntendő kérdés... :/
2012. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%

Én az igazat mondom most neked.

A pasim 29 éves lesz és nincs háza, csak egy autója és még mindig az anyjáékkal él. Hát igen, nagyon gáz a helyzet, de én nem várom el,hogy ez meg az legyen neki.

Ha őszinte akarok lenni, lehetne neki, de számomra nem elvárás. Mindenkinél más, ahány lány annyi....

22/N

2012. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Úgy eldöntendő, hogy mennyire számít ez? Csak itt hajlamosak a lányok leírni a szépet a jót, hogy csak a szerelem meg stb a fontos. Aztán meg kimegyek az utcára és 10 lányból 9 azt várja, hogy 4-5 milliós autóval vigyem el randira. Nem túloztam. Bárcsak túloztam volna.
2012. márc. 6. 14:40
 5/33 A kérdező kommentje:
3. válaszoló látatlanban őszintének tűnt. Több ilyen szeretnék, de nyugodtan jöhet a negatív is, nem pontozok sem le sem fel senkit sem. Csak az igazat akarom hallani, ha jó az nekem ha nem jó az nekem.
2012. márc. 6. 14:41
 6/33 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert volt egy lány nemrég az életemben. Nagyon rendesnek tűnt, semmi szuper öltözék, semmi smink, riban.oskodás. Udvaroltam neki 0 hónapon keresztül, mégis olyan fiúval jött össze, aki jó anyagi helyzetben volt, elvitte Disney Landba Karácsonykor, jó autója volt. A pasi egy szemétláda volt, ismertem korábbról. Mégis bedőlt neki a lány, aki értelmes tűnt. Sajnos az értelmes lányok is egy idő után sajnos hajlamosak engedni a pénz csábító szavának.
2012. márc. 6. 14:44
 7/33 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez a süketelés olyan dolog, hogy honnan tudod, ki mikor mond igazat. Egy átlagpasi is azt mondja egy csajnak, hogy "dehogy csak _arra_ kellesz", aztán vagy igen, vagy nem, mert mindkét esetben ugyanazt fogod hallani.

Az igazság fáj, tény, de egy anonim oldalon nem hiszem, hogy annyira nagyon kéne pátyolgatni a kérdezők lelkivilágát (így mindenki lehet őszinte).

És hogy a kérdésre is válaszoljak: nem, én pölö nem várok el semmit, de annyit azért igen, hogy egy ilyen korú srácnak induljon el az élete.

Ne a szüleivel éljen meg legyen munkája. De ennyi.

Nem autó, meg ház és társai.

És az előbbiek sem magam miatt, hanem mert ha nem történt valami nagy törés az életében (ami indokolná az "elvárásaim hiányát"), ennyi idősen már "illik" valamit kezdenie magával - és felnőtté válnia.

2012. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Tehát látják rajtam, hogy akarom én, hogy jobb legyen az anyagi helyzetem, keresek jobb melót stb. De hajlamosak arra, hogy ilyenkor nem tartanak ki a fiú mellett jóban-rosszban, hanem ha felmerül a láthatáron az olyan fiú, akinek apuci kezébe nyomta a lakáskulcsot, slusszkulcsot, akkor előszeretettel szeretik a lányok betenni oda a feneküket. Amiért a fiú meg sem dolgozott, csak úgy jött magától. De ez már valahogy nem rédekli a lányok nagy részét. Hanem csak az, hogy mindegy hogy jött, de mégis van, nem kell gürizni. Egyre többször ezt látom.
2012. márc. 6. 14:48
 9/33 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Átérzem a problémád, egy cipőben járunk, úgy is mondhatnám. Fel a fejjel, élnek még rendes lányok is valahol...csak meg kell találni őket.
2012. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
75%

Én ehhez csak annyit tudok hozzátenni, hogy egy 30 éves ember már férfi és nem fiú..vagy tévedek? :)

Na és hogy a kérdésre is válaszoljak...Nem süketelek, nem kell nekem 4milliós kocsi, a ház nem árt 30 évesen, ha nem egy kis sötét lyukban él! :) Amúgy meg nem várom el senkitől hogy eltartson, vehetek magamnak én is kocsit ha kell nem? Ha már az ő házában élek.

2012. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!