Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezért qrva lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért qrva lennék?

Figyelt kérdés

Jelenleg 21 éves vagyok és eddig 8 férfival volt szexuális kapcsolatom, megjegyzem 17 éves koromban volt az első alkalom. Szeretem magát a szexet, élvezem, jó dolognak tartom, egyszer élünk miért ne élveznénk ki alapon élek. Az ismerősi körömben személyesen 6 ember tudom erről, hogy hány partnerem volt, 4 lány 2 férfi, 5-en így vagy úgy kijelentve qrvának tartanak. Most tényleg ekkora bűn ez ha valaki lány létére szereti a testi kapcsolatot? Sose fogadtam el pénzt vagy bármi ellenszolgáltatást, mindig kölcsönös szimpátián alapult a dolog. De ez nem igazságtalanság? Ha egy pasinak sok partnere van, akkor sztárolják, ha egy lánynak egynél több akkor szinte azonnal megkapja a qrva jelző. Most azért nem lehet élvezni az életet előítéletek nélkül mert valaki lánynak születik?

Nem érdekelnek a feminista és hasonló dolgok, de ezt nagyon igazságtalanságnak érzem, hogy azért megbélyegeznek mert szimplán szeretném élvezni az életem, ha farkam lenne senki nem szólna egy szót sem.

Erről mi a véleményetek, csak szerintem valós probléma ez?



2020. dec. 25. 08:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
76%
Nem, egyáltalán nem vagy qrva 🙂 élvezd továbbra is az életet és cseréld le az ismerőseid. Ne foglalkozz velük.
2020. dec. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
72%
Igen, valós probléma. Nem kell foglalkozni azzal az 5 emberrel. Én férfiként örülök, ha arról hallok, hogy egy nő szereti a testi örömöket. nem túl gyakran tapasztalok ilyet. Hogy mennyire jó halmozni a partnereket, arról már lehet vitatkozni. De ez a te dolgod, senkinek semmi köze nincs hozzá. Jobb, ha nem is osztod meg másokkal.
2020. dec. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
74%

Mi köze bárkinek a nemi életedhez? Ne beszélj róla olyanoknak, akikre ez nem tartozik. Amúgy meg szard le mások véleményét, nem az ő életüket éled. A sajátoddal azt csinálsz, amit akarsz.

Lotyónak akkor minősülsz, ha pénzt fogadsz el érte.

2020. dec. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
84%

Én nőként szöges ellentéted vagyok (nem érdekelnek a kalandok, egy kitartó társ kell nekem és vele érzelmek), de teljes mértékben egyetértek veled. Nem vagy qrva, és hülyeség a társadalom részéről a megbélyegzés, ami a nőket illeti a sok szex miatt. De nyugi, már rám is mondta valaki, hogy mekkora rib@n€ volnék, amiért a PÁROMMMAL (stabil párkapcsolatba) képes vagyok heti 10-15 menetet lenyomni. És hogy nőként nehogy már ennyire kívánjam a szexet.


Szóval amíg nem fogatsz el pénzt vagy más ellenszolgáltatást a szexért cserébe, nem jogos a rád aggatott jelző.

A barátoknak annyira nincs közül hozzá milyen a szexuális életed.

2020. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
78%

Én azt nem értem, hogy minek kell megosztani az aktuális párodon kívül bárkinek is ezt?

Ez a te magánügyed, senkinek semmi köze nincs hozzá.

2020. dec. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
21%
Senkinek semmi köze hozzá, ettől függetlenül én annak tartalak,még akkor is, ha nem pénzért teszed. F
2020. dec. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Az.
2020. dec. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen egyszerű! A szexuális életedről nem kell kiteregetni a szennyest, hogy hány pasival, mikor, hol csináltad, aztán nincs gond.

Még barátoknak se, mert később visszaüthet.

Egyébként azt csináld, ami neked jól esik.

2020. dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
65%
Inkább most élvezd ki az életet, mint 10 év múlva csakádanyaként. Amúgymeg a qrva pénzért, vagy egyéb értékes dolgokért ba..ik. Szerintem irígyek rád!
2020. dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
18%
Minden nő k.rva, aki nem velem szexel.
2020. dec. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!