Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezért lennék rossz anya?

Ezért lennék rossz anya?

Figyelt kérdés
Mert van egy öt hónapos gyermekem, akit nem hagyok sírni. Zárójelben megjegyzem jó baba, és csak akkor sír, ha valami baja van. Karácsonyra vettem neki egy tanuló kutyust. Ezért férjem családja szerint elkényeztetett gyerek lesz belőle. Szó szerint hülyének neveztek, és ki lettem nevetve emiatt...mert, hogy ez mekkora hülyeség. Nem igazán foglalkoztam vele, de kezd most már bosszantani a folyamatos tanácsaival a család. Veszekedni sem szeretnék, de előbb utóbb az lesz belőle.
2017. dec. 29. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Valószínű tudod hogy ez nem igaz, nem is értem miért idegesíted ilyeneken magad?
2017. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%
Az jo, hogy nem sir, ez azt jelenti, hogy mindent megadsz neki amire szuksege van. Attol, hogy tanulo kutyust vettel neki, nem lesz elkenyeztetve, ez fejleszti az ugyesseget, es az inteligenciajat. Ha veszekedni kell nem baj, jobb, hogy megbeszelitek, hogy ez neked serto es zavaro, hogy mindenbe beleszolnak. Szerintem igy leiras alapjan egyaltalan nem vagy rossz anya, ezert ne aggodj! :)
2017. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Én sem hagyom sírni a babám.Nekem ez a normális.Mi a baj a játékkal?

Az én babám 6.5 hós tanuló helikoptert vettem neki.

Nem is értem...nincs kérdés, az én szememben semmi baj veled.

2017. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, mi az a tanuló kutyus, de el nem tudom képzelni, hogy ilyen hülyékkel legyek körbevéve, akik egy játék (ha jól értem, akkor még hasznos is) miatt kiröhögjenek, lehülyézzenek. Már egyáltalán: KIRÖHÖGJENEK, LEHÜLYÉZZENEK?? Wtf? Kiverném a fogát annak aki ilyet merne tenni.
2017. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én sem érzem, hogy egy plüsskutya miatt lenne elkényeztetett. Nem luxusautót vettem neki könyörgöm. Szerintük ennél hülyébb játék nem sok van, meg úgy egyáltalán nem is érdemes szerintük játékot venni. A sírás meg onnan jött, hogy anyós nem tudta megnyugtatni, így átmentem a másik szobába. Nyilván nálam első percben megnyugodott, mivel az anyja vagyok. Ez szerinte elkényeztetés. Amúgy amikor beléptem, úgy rázogatta a gyereket, hogy ijesztő volt. Aztán amikor kivettem a kezéből jött a szöveg. A sógornőm elkezdte, hogy két gyereket felnevelt, még két unokát...persze...csak nem mindegy hogy. Férjem három hónaposan kórházba kötött ki, úgy megetette pudinggal. Hat hónaposan a feje törött be...tíz hónaposan a keze tört el...sorolhatnám. Ezek a dolgok nagyon bennem maradtak. Már kezdem magam hülyén érezni...ma mezespuszedlit akartak adni a gyereknek...kiröhögtek, amikor mondtam, hogy egy éves kor alatt nem szabad. Egyszerűen már gyomorgörcsöm van ha menni kell hozzájuk.
2017. dec. 29. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj...nem veled van a baj. Az egyetlen amit tenni tudsz hogy mielőbb nagyon határozottan megmondod nekik hogy a TE gyereked, és semmilyen szinten nem hagyod hogy beleszóljanak a nevelésébe. Akkor is ha feszkó lesz miatta. Ha most nem rendezed le őket sosem hagyják abba. Nálunk nem is próbálkoznak már a nagyszülők, mert esélytelen, persze egyszer-egyszer elmondják halkan a véleményüket de hamar lerendezzük a dolgot és megértik hogy nincs beleszólásuk.
2017. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A férjed mit szól ehhez? Nálunk is hasonló volt, de leállította. Nem mondom, hogy nem próbálkoznak tovább, de akkor 50x elmondjuk, hogy nagyon örülünk, hogy felnevelt 2 gyereket, mi is ezt próbáljuk tenni, hogy elmondhassuk ha lesz unokánk.
2017. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük! Az én lányom már a születés napján kapott tanuló kutyust és azóta is imádja(most 8 hós). Én is sok mindent veszek neki amivel fejlesztheti magát, nem hülyeségeket. Én sem hagyom soha sírni, el sem tudnám viselni. Ő az első és egyetlen lányom, bármit megtennék érte. Sokszor megkapom énis a családtól hogy elkényeztetem mert hogy ők anno csak lerakták a sajátjukat és milyen önállóan voltak... Az én lánykám nagyon anyás amit egyáltalán nem bánok. Azért nem dolgozom hanem gyeden vagyok hogy vele legyek, játszak.
2018. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!