Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tatabányán van kövér csaj aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rudesz2 kérdése:

Tatabányán van kövér csaj aki vágyik egy két dologra de nem kapja meg?

Figyelt kérdés
Imádom a kövér fiatal csajokat.

2020. dec. 26. 06:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Hát ti hülyék vagytok bmeg...Nem azzal van itt a baj, hogy túlsúlyos. Az egy dolog, elég sokan élnek így és attól még simán sokan szeretik őket, barátaik vannak meg minden. Nekem is vannak duci nő barátaim. De nem azért a barátaim mert ducik vagy nem, hanem azért mert rohadtul jófejek, kedvesek és segítőkészek.

Az említett hölgyel sem az volt a problema hogy túlsúlyos, hanem a stílus ...

20 -as, ezt honnan szedted, hogy a kövér férfit vonzónak találják?

Ilyen baromságot....

2021. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
141 kg 183cm jó?
2021. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Mire?
2021. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Vuk-91 ***** válasza:
21-es: Tapasztalatból mondom.
2021. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
24 es, mitmondasz tapasztalatból?
2021. febr. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
S helyi dagadt faszi isnleszophat téged?En 128kg 169cm
2021. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem
2021. febr. 15. 16:51
 28/30 anonim ***** válasza:

A budapestiek pedig jöhetnek hozzám.

30F

2021. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A mai megítélés elég komoly károkat képes okozni.

Gondolkodó, mintsem érzelmi típus vagyok, nem hittem volna, hogy az ilyen dolgok befolyásolni tudnának és lám mégis. Az elmúlt évek során folyamatosan érkező negatívumok hatására már elhinni sem tudom, hogy duciként lehetek-e egyáltalán vonzó egy férfi szemében.

Ha úgy alakult, hogy volt valaki az életemben sem tudtam elhinni, hogy őszinte vonzalom áll a háttérben.

Hiaba duci valaki szerintem akkor se érdemli azt,hogy annyira ne legyen önbizalma, hogy már Tinderen se merjen jobbra húzni adott pasikat, mondván, hogy úgyse kellene egy ilyen lány egy ilyen srácnak.

Aztán lehet, hogy csak én érzek így ezügyben. Hiába mondják, hogy ízlések és pofonok, még nem volt szerencsém olyan pasihoz, aki irántam érdeklődött volna mintsem a teljesen gyönyörű barátnőim iránt.

23N

2021. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Vuk-91 ***** válasza:
Ez az átka annak, hogy a modern szépségideál szűk látókörű, és ez főleg a lányokat állítja olyan helyzetbe, ahol kényszerítve érzik magukat, hogy megfeleljenek a társadalom elvárásainak. Bár mondjuk vannak olyan eldugott zugai a társadalomnak, ahol a szépségideál kicsit engedékenyebbnek látszik, és már rajzfilmek is tanúskodnak arról, hogy mennyire távol áll a múlt-századi szépségideál a maitól, ami egy elég csúnya dologhoz vezetett egy fogyáselősegítő tablettával a középpontban. De az tény, hogy összességében a régi, szűk látókörű szépségideálok hatása kihat a mai ízlésekre is, Magyarország pedig alapból egy hátramaradott ország nagyon sok térben.
2021. febr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!