Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanárok, akik időnként gyönyör...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárok, akik időnként gyönyörű szép lányokat is tanítotok, nem estek néha szerelembe titokban?

Figyelt kérdés
Férfiként érdekel

2020. dec. 26. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Csak gyönyörű, szép lányba lehet szerelembe esni? :)
2020. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Miért hivod szerelemnek a nemi vágyat?
2020. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Magamból indultam ki.

A nemi vágy és a szerelembe esés az kettő.

Szerelembe esésre gondoltam a kérdésben

2020. dec. 26. 14:22
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerelembe belső értékbe tudunk esni, a külsőségek nemi vágyak.
2020. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Ahogyan öregszem, egyre kevésbé. Mivel már semmi esélyem csincs így az 50-hez közel. Így inkább teljesen visszafogom magam. 20 éve még más volt(am).
2020. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Az egyetemi tanárommal nagyon megvolt köztünk a kémia, de végül nem történt semmi. Úgy érzem, nagyon rosszul jöttem ki ebből a dologból, mert se szex, jó baráti-szakmai kapcsolat nem lett a végén, pedig az utóbbi még hasznos is lett volna. Persze ez valószínűleg vágy volt, nem szerelem. Alapból sok gyereke van, én meg lehet, hogy egyet sem akarok, és ez csak egy a sok ok közül a korkülönbségen felül, ami miatt egy komoly kapcsolat minden bizonnyal nem működött volna vele.

N

2020. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Hogy a kis egyetemista lánykák azt hiszik, hogy a tanár szerelemből ismerkedik velük, tiszta nevetségesek :D Csak mondani kell, amit hallani akarnak és egyek lesznek a sorban. Majd jön a másik kislányka :D
2020. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Vannak szép lányok, elkönyvelem, hogy csinos, vonzó teremtések, de ennyi. Kicsit számomra már unalmas is, hogy évről évre azt látom, hogy az iskolát arra használják, hogy az idomaikat tegyék ki a kirakatba, hogy ezzel hivalkodjanak, milyen szépek. Unalmas, közönséges, valahol még szemtelen is. És az a helyzet, hogy pont ettől kislányok még a szememben, ettől a "felnőtt akarok lenni" magamutogatástól. Egy igazi felnőtt nem rakja ki a combjait, hasát, melleit, vállait, karjait stb. a munkahelyén, hogy mindenki csorgassa rá a nyálát.
2020. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
De.
2020. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A magamutogatás a 20-as 30-as, 40-es nőkre is érvényes, és ők nem kislányok, szerintem a tizenéves lányok emiatt nem megvetendőek!!
2020. dec. 31. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!