Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanárok, akik időnként gyönyör...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárok, akik időnként gyönyörű szép lányokat is tanítotok, nem estek néha szerelembe titokban?

Figyelt kérdés
Férfiként érdekel

2020. dec. 26. 13:44
1 2
 11/11 Jessy2 válasza:
78%
Ilyen nem először fordul elő a történelemben. Én is éreztem eveken át vonzalmat egy tanárom iránt, de elképzelhetetlennek tűnt, hogy bármi is legyen, amíg ki nem derült, hogy ő is irántam. Mikor elkezdtunk talalkozgatmi Ő bevalotta, hogy az elején inkább csak egy izgalmas kalandnak fogta fel, de egy kis idő elteltével mind a ketten olyan szerelmesek lettünk. Nálam amúgy sem számít a korkulonbseg, mindig az idősebb férfiak tetszettek. Szóval ez elofordul, csak amíg az egész az iskolában is jelen van, sajnos elkerülhetetlen, hogy senki ne vegye észre, és akkor baj van. 23L
2021. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!