Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetek e terhes? Megjött de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek e terhes? Megjött de mégis aggódom

Figyelt kérdés

A menstruációm előtt 2 héttel szexeltünk (2 perc volt nagyjából az egész max 5 mivel megzavartak minket),gumióvszerrel védekeztünk (nem volt lyukas a gumi, mindig ellenőrizzük) és meg is jött, azóta nem volt aktus viszont sajnos nagyon paranóiás vagyok és minden közösülés után elkap a félelem hogy teherbe esek és a vérzés sem nyugtat meg. Tudom hülyeség és nem lehetek terhes de mindig bennem van az hogy mégis. Lényegében azért írtam ide hogy tanácsot kérjek hogy mit tegyek az aggódásom ellen ill. Mitől lehet?/ megnyugtatás


Előre is köszönöm


(18 éves lány)



2020. dec. 27. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
100% hogy nem vagy terhes.
2020. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
12 évesek minek szexelnek?
2020. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második: 18 vagyok és Október végén vesztettem el, nem vagyok még túl tapasztalt
2020. dec. 27. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Ne aggódj, biztos nem vagy az
2020. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha menstruálsz utána, akkor 100%, hogy nem vagy terhes.


Itt inkább lelki gond van: a gumi elég jó védelmet ad, de ha még biztosabbra akarsz menni, akkor irass fel fogamzásgátlót is.


Ha azután is megmarad a szorongás, akkor menj pszichológushoz.

2020. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm a válaszodat, a pszichológusos dolgon nagyon erősen gondolkodom🤗
2020. dec. 28. 19:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!