Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hazibuliban ha valaki reszegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazibuliban ha valaki reszegen levetkozik meztelenre poenbol az mennyire gaz?

Figyelt kérdés

Nyilvan alkohol hatasa alatt.

Ti hogy reagalnatok egy ilyenre ha lany illetva hogyha fiu lenne az illeto? Van kulonbseg a ketto kozott hogyha meztelenre vetkozik valaki egy hazibuliban?

A tarsasag vegyes fiuk lanyok egyarant vannak.



2020. dec. 27. 23:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha olyan a társaság, és olyan a közösség, környezet is, amiben megfordul, nem gáz. Ha nem, vagy pl. egy fontos pozíciót lát el, egy alapítványt képvisel stb., vagy ha olyan közegben, ahol ez nem módi, mert ennél konzervatívabbak, akkor igen.
2020. dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%
Meztelenül nem, de fehérneműben már táncoltam asztalon házibuliban. Senki sem akart elzavarni meg félrenézni... ;)
2020. dec. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%
Volt hogy házibuliban üvegeztünk,és meztelenre vetkeztem. 21L
2020. dec. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%

sztem jó nagyon. belem is megesett pedig részeg se voltam annyira, de csak sikerült rábeszélniük. a másikat meg fogadásból.

egy házibuliba belefér simán, aki szerint gáz, azt tudom sajnálni ..

2020. dec. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Egy kisebb házibuliban 8-10 fő ahol barátok vannak,ott belefér felelsz vagy mersz és hasonló játékok. Ott ahol már 20 vagy afölött van a létszám ,már meggondolnám ,hogy levetkőzzek e, pedig férfi vagyok.
2020. dec. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

En levetkoztem hazibuliban is es kerti partin is... Jofejek a haverok, senki sem fotozott videozott... Csak neztek es szorakoztunk😁

30/N

2020. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Azert ekezetet hasznalhatnal.


Hidd el, nem olyan nagy erőfeszítés.

2020. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem egy fiú gázabb sokkal ha egy buliban meztelenre vetkőzik, mert a lányok kinevethetik ha esetleg kicsi van neki, vagy merevedése lesz (amit kontrollálni nem mindig sikerül), azon kívül biztos hogy videók, képek is készülnének. Én valószínűleg elsüllyednék ha a nő ismerőseim előtt így viselkednék, bár róluk pont nem feltételezem a gúnyolódást, vagy hogy levideóznának, de a fejükben biztos megmaradna az emlék.
2020. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
18: a lányok ilyen esetben sokkal inkább megszívják, mert ha kikerül egy videó, a pasik "hát a pasik ilyenek / csak kieresztette a gőzt", a nőket meg leretekk...zzák ugyanebben az esetben.
2020. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19es

Hát igen, mert a csajokat ribinek mondják ilyen után, meg hasonlók. Én férfiként sokkal gázabbnak látom, ha egy férfi lógatja a farkát társaságba, mégis csak a női a szebbik nem.

2020. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!