Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek volt szexuális kalandja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt szexuális kalandja masszázs alaklmával a masszőrrel?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy a pasi vagy a nő masszőröket meg lehet-e fűzni egy szexre, vagy mennyire gyakori ez.
2020. dec. 28. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Van amelyik kapható rá, de az se munkaidőben, mert normális ember nem játszik a megélhetésével.
2020. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek masszőrt, sose feküdt le egy vendégével sem. Pedig sokan akarták volna. Nem professzionális dolog az ilyen, plusz ő még idegzsábát is kap attól, hogy mindig kurvának nézik. Nagyon szar lehet azért, ha kitanulod a szakmád, erre azt hiszik rólad, hogy ilyesmit csinálsz.

Erre keress olyan masszőrt, aki alapból erotikus masszőrnek hirdeti magát, sima masszőr elhajt a fenébe.

2020. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Menj direkt ilyen helyre, akkor nem kell fűzögetni, hanem benne van a csomagban (meg az árban).
2020. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
pl a sabai thaiban fűzni se kell
2020. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Pár éve kétszer is megdugott a masszőröm a masszázságyon. Akkor nagyon jó volt, direkt úgy is készültem mindkétszer, hogy ha ő nem kezd ki velem, akkor majd én. Azóta a pia csúnyán tönkre tette, rettenetesen el van hízva, látszik az arcán a sok alkohol. Ma már bottal sem piszkálhatna meg.
2020. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj "happy finish" szolgáltatóhoz ahogy fent is írják ott benne van az árban. Ha a nélkül mész akkor meg nem lesz. Esetleg nagyon jótestű, überszimpatikus pasinak masszőrnőnél (de az meg miért ott próbálkozzon amikor bárhol fel tud szedni csajt), vagy bombertestű nőnek ha direkt fel akarja szedni a masszőrt akkor talán-talán. Bár utóbbi meg olyan gyakori mint a fehér holló.
2020. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sabai thai-ban ilyen könnyűvérüek, vagy rejtett csomag pasiknak? És ha nő akarja ugyanezt?
2020. dec. 28. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van masszőr kepesitesem 23/F
2020. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!