Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero nők, volt már hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nők, volt már hogy életetekben egyszer éreztetek nő iránt hasonlót mint férfi iránt? Ha igen hogy fogadtátok hogy kiváltott valamit egy nő?

Figyelt kérdés

Minden témához kapcsolódó kifejtést szívesen fogadok. Nő vagyok és bizonyos okból érdekely hogy fordult-e már elő ilyen valakivel és mi váltotta ki, mi volt amit a másik nő tett és beleszerettél/vonzódtál hozzá?


Szexuális vonzalomnál több érzelemre gondolok. Amikor hasonlóan éreztél a nő felé mint a férfiak iránt szoktál, pedig csak férfiakhoz vonzódsz/vonzódtál korábban.


Hosszabb leírást is olvasnék! Szóval írhattok! Sokat segítene.



2020. dec. 29. 11:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én értem, nem én mondom magamra hogy hetero vagyok, hanem a nő aki velem van, romanikus értelemben is, de azt hajtogatja hogy hetero
2021. jan. 3. 12:04
 12/16 anonim ***** válasza:

Soha nem éreztem nő iránt szexuális vonzalmat, csak férfiak iránt!

De rengeteg nőben benne van a hajlam! Attól még lehet heteroszexuális, csak nem annyira bigott mint például én!

2021. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor mit tehetnék hogy ne akarja lezáni a kapcsolatot csakmert ez neki új helyzet? Mi lenne célravezető.. ezt próbálom megfejteni... Nagyon rossz helyzet ez....
2021. jan. 3. 12:50
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mit jelent a hetero te elbaszott kis buz1gec1 ?
2021. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen beszélsz, kérdezd meg a nőt, aki heteronak vallja magát, mégis egy nővel (velem van)! Egyébként mire ez az ocsmány beszéded?
2021. jan. 3. 14:55
 16/16 anonim ***** válasza:

Tudod mit jelent? ( csupa nagybetűvel )

Vagy buta vagy provokalsz

2021. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!