Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már olyan, hogy támogatott egy lányt bizonyos dolgokért, hol talált rá lányt?

Figyelt kérdés
Most nem ilyen egy alkalmas prostira gondolok, hanem ilyen beszélgetős kapcsolat extrákkal. Nem feltétlen szex, akár képküldés vagy bármi. Szóval amit mindkét fél szeretne csak olyan történne meg, de akár pl orál vagy bármi ilyesmi is lehetne. Szóval ilyenre hol lehetne lányt találni? A rosszlanyok kizárva.
2020. dec. 30. 00:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

Mi az, hogy “lúzer”, meg ez a “legalja”?

Aki prostihoz megy, az mennyivel jobb?

Aki így akar nőt, az nyilván nem olyasvalakit akar, akin átment már fél Magyarország. Aki így akar nőt, az nyilván megteheti...

Ti szimplán csak féltékenyek vagytok arra, aki ezt megteheti.

2020. dec. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Kurvázás sem jobb, senki sem mondta. Miért lennénk féltékeny arra, aki csak így képes szexhez jutni? Én anélkül is tudok, hogy eltartott kurvát szerezzek.
2020. dec. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%

Akinek sok pénze van és elege van a fáj a fejem, fáradt vagyok, nincs kedvem nyavajgásból az vesz magának egy saját sugarbabyt.

Mindketten tisztában vannak vele hogy mint tesznek bele és mit várnak a kapcsolattól.

A luzer azért luzer mert ilyet szeretne de nincs pénze kifizetni.

2020. dec. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem minden nő ilyen, hogy nincs kedvem, fáj a fejem... Ehhez nem kell sugarbaby. Lúzerség
2020. dec. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
lúzer? Amúgy meg senki nem a véleményed kérte hanem a tanácsod, ha érdemben nem tudsz segíteni akkor jó piszkálódni ugye? Tipikus kekeckedő pasi fajta.. Én volt hogy másik társkeresőn de volt hogy itt is találtam lányt, és valóban nem csak a szexről szólt a dolog. Pl akkor én sem tudtam megtenni(az okokhoz itt senkinek semmi köze) hogy párkapcsolatom legyen és támogattam valakit.
2020. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!